Hisarcık Polisi'ne başarı belgesi

Hisarcık Polisi'ne başarı belgesi
Olağanüstü gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Hisarcık İlçe Emniyet Amirliği'nde görevli 7 polis ve 1 bekçiye Kaymakam Mustafa Koç tarafından başarı belgesi verildi.

13 Mart 2012 günü Emet ilçesinde okul inşaatında çalışan doğu kökenli işçiler ile ilçede ikamet eden gençler arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda çıkan toplumsal olayın bastırılmasında olağanüstü gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Hisarcık İlçe Emniyet Amirliği'nde görevli 7 polis ve 1 bekçiye Kaymakam Mustafa Koç tarafından başarı belgesi verildi.
Başarılı emniyet mensuplarını makamında kabul eden Kaymakam Mustafa Koç, “ Emet’teki toplumsal olay devletimiz ve bizim için çok hassas ve önemli bir konuydu. Bu olayda Hisarcık Emniyeti ve aynı zamanda Jandarma teşkilatı çok özverili çalışarak toplumsal bir olay çıkmasını engellediniz. Oradaki olaylarla ve genel olarak yaptığınız çalışmalarla ilgili Kaymakamlık olarak Başarı Belgesi vermeyi uygun gördük. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. “ dedi.
Hisarcık İlçe Emniyet Amiri Mustafa Güler’in, Kaymakam Mustafa Koç’a Türk Polis Teşkilatı'nın 167. kuruluş yıldönümü nedeniyle çini tabak hediye etmesinin ardından, Kaymakam Koç, polis memurları, Halil Erdin, Okan İzmirlioğlu, İbrahim Tekdemir, Bilal Mihmat, Ahmet Uzun, Ramazan Şahin, Cammert Beydüz ile Bekçi Cafer Fidan’a başarı belgesi verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com