HİSARCIKLIOĞLU: "İŞ DÜNYAMIZIN DUAYEN İSMİ SABRİ ÜLKER'İN VEFATI HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZDÜ"

HİSARCIKLIOĞLU: "İŞ DÜNYAMIZIN DUAYEN İSMİ SABRİ ÜLKER'İN VEFATI HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZDÜ"
HİSARCIKLIOĞLU: "İŞ DÜNYAMIZIN DUAYEN İSMİ SABRİ ÜLKER'İN VEFATI HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZDÜ"

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının duayenlerinden Ülker Grubu'nun kurucusu Sabri Ülker'in vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Sabri Ülker, bugün Türkiye'nin en büyük işletmelerinden birisine dönüşen Ülker Grubu ile ülke ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılarda bulunmuş ve emek vermiştir. Sabri Ülker'in iş dünyasındaki başarısı herkes için bir rol model niteliğindedir" dedi. ANKARA (ANKA) -Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının duayenlerinden Ülker Grubu'nun kurucusu Sabri Ülker'in vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Sabri Ülker, bugün Türkiye'nin en büyük işletmelerinden birisine dönüşen Ülker Grubu ile ülke ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılarda bulunmuş ve emek vermiştir. Sabri Ülker'in iş dünyasındaki başarısı herkes için bir rol model niteliğindedir" dedi.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının duayenlerinden Ülker Grubu'nun kurucusu Sabri Ülker'in vefatı üzerine yayımladığı mesajda "Türkiye ekonomisine büyük hizmetleri olmuş, iş dünyamızın duayen isimlerinden Sabri Ülker ağabeyimizin vefatından büyük üzüntü duydum. Kendisini her zaman sevgi ve saygı ile anacağız" ifadesini kullandı. Hisarcıklıoğlu mesajında şu görüşlere yer verdi:
"Cumhuriyetimizin ilk kuşak sanayicilerinden Ülker Grubu'nun kurucusu ve Onursal Başkanı, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker'in babası Sabri Ülker'in vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendik. 1940'lı yıllarda üretim yolculuğuna başlayan efsane işadamlarımızdan Sabri Ülker, bugün Türkiye'nin en büyük işletmelerinden birisine dönüşen Ülker Grubu ile ülke ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılarda bulunmuş ve emek vermiştir. Sabri Ülker'in iş dünyasındaki başarısı herkes için bir rol model niteliğindedir." (ANKA)
(HGS/ZHR) (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com