Hisarcık'ta öğretmenlere birilik, beraberlik yemeği

Hisarcık'ta öğretmenlere birilik, beraberlik yemeği
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, Türk Eğitim-Sen Hisarcık İlçe Temsilciliği tarafından sendikalı öğretmenlere ve ailelerine birlik ve beraberlik yemeği verildi.

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, Türk Eğitim-Sen Hisarcık İlçe Temsilciliği tarafından sendikalı öğretmenlere ve ailelerine birlik ve beraberlik yemeği verildi. 

Meslek Yüksekokulu bahçesinde sendika üyesi öğretmen ve ailelerine verilen yemeğe, Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Karabekir, Türk Eğitim-Sen Hisarcık İlçe Temsilcisi Halil İbrahim Özdoğan, öğretmenler ve aileleri ile birlikte yaklaşık 150 kişi katıldı.

Türk Eğitim-Sen Hisarcık İlçe Temsilcisi Halil İbrahim Özdoğan, gecede yaptığı konuşmada sendika olarak öğretmenler arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlamak, ayrıca yeni gelen arkadaşlarla tanışmak amacıyla böyle bir yemek tertiplediklerini ifade ederek,” Sizler Türk Eğitim-Sen ailesi olarak her devrin adamı değil, her devirde tek bir adam olarak Türk Eğitim-Sen’e üye olmuş bulunmaktasınız. Bu dönemdeki tüm olumsuzluklara rağmen bizim sendikamızı temsil etmenin hem yürek, hem cesaret, hem de gönül işi olduğunu unutmamamız gerekiyor. Davetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşan Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Karabekir, “Biz duygusal bir toplumuz.
Özellikle Türk Eğitim-Sen camiası önceliklerini vatandan ve milletten yana koyan bir camianın fertleridir. Ama biz böylesine samimi duygular içerisinde bazı şeyleri düşünürken bir bakıyoruz bu kargaşalığının içerisinde Türkiye’nin petrol hakları satılıyor. Türkiye’de bir kardeş kavgasının çıkmasını istemiyoruz. Türkiye’nin bölünmesini asla istemiyoruz. İş o noktaya gelir de bizim müdahil olmamız gerektiğinde dün bizi tanıyanlar, bilenler bugün de neler yapabileceğimizi çok iyi bilirler. Eğer vatanın bekası tehlikeye düşerse, bu memleketin bu milletin bekası tehlikeye düşerse, bu camianın fertlerinin birer, birer bir bomba olacağını, olabileceğini, bu ülkeyi yönetenler ve bizim karşımızda olanların hepsi çok iyi bilirler” diye konuştu.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com