Hisarcık'taki tüm camilerde mukabele okunacak!

Hisarcık'taki tüm camilerde mukabele okunacak!
Hisarcık İlçe Müftülüğü Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle ilçe merkezindeki camilerde Ramazan ayı boyunca cami görevlileri tarafından okunacak mukabele hakkında açıklamalarda bulundu...

Hisarcık İlçe Müftülüğü Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle ilçe merkezindeki camilerde Ramazan ayı boyunca cami görevlileri tarafından okunacak mukabele hakkında açıklamalarda bulundu.
İlçe Müftüsü Mehmet Ceyhan, yaptığı açıklamada, “İdrak edeceğimiz Ramazan-ı şerif ayı münasebetiyle, Ramazan ayı boyunca merkezdeki tüm camilerimizde cami görevlileri tarafından erkeklere yönelik sabah namazından önce ve ikindi namazından sonra mukabele okunacaktır. Ayrıca bayanlara yönelik olarak Ramazan ayı boyunca bayan hocalar tarafından ilçemiz Yeşilhisar, Yunus Emre, Çimenlik ve Şehitler camilerinde öğle namazından sonra mukabele okunacaktır. Ayrıca ilçemiz Köprübaşı camiinde hatimle teravih namazı kılınacaktır. Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ı şerif ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum “ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com