Hız kesici rampalar kaldırılıyor

Hız kesici rampalar kaldırılıyor
Kütahya’nın turistik ilçesi Simav’da belediye sürücülerin tepkisine yol açan standart dışı hız kesici rampaları kaldırmak için çalışma başlattı.

Trafiğe kayıtlı yaklaşık 25 bin aracın kol gezdiği 25 bin 400 nüfuslu Kütahya’nın turistik ilçesi Simav’da belediye sürücülerin tepkisine yol açan standart dışı hız kesici rampaları kaldırmak için çalışma başlattı.
Çalışmaların Cumhuriyet Caddesinden başladığını ifade eden Simav Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ahmet Çark, “Bir haftalık süreçte ekiplerimiz 15 hız kesici rampayı kaldırdı. Şehir merkezinde sayıları 60’ı bulan hız kesici rampaların tamamı kalkıncaya kadar çalışmalarımız sürecek” dedi.
Talebin sürücülerden geldiğini ifade eden Çark, “Belediye Başkanımızın talimatı üzerine sürücülerimizin tepkisini çeken hız kesici rampaları kaldırmak için çalışma başlattık. En kısa sürede tamamlayacağız” dedi.
Çalışmalar esnasında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin kış koşullarında bozulan cadde ve sokaklarda iyileştirme çalışmalarını da paralel olarak yürüttüklerini ifade eden Belediye Başkanı Kasım Karahan, “Sorunsuz bir Simav’ı amaçlıyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com