Hızlı Gör, Hızlı Oku, Hızlı Anla

Hızlı Gör, Hızlı Oku, Hızlı Anla
Bintez Eğitim ve Danışmanlığ’ın sahibi Selma Bintez tarafından Hızlı Gör, Hızlı Oku, Hızlı Anlama eğitimleri başladı. Bintez’in Hızlı Gör, Oku, Anla isimli kitabı çıktı.
Bintez Eğitim& Danışmanlığın sahibi Selma Bintez’ e ait Hızlı Gör, Hızlı Oku, Hızlı Anla kitabı Akis Yayınevinden çıktı. 
Eğitimci Selma Bintez, öğrencilere ve yetişkinlere yönelik Hızlı Gör, Hızlı Oku, Hızlı Anla eğitimleri veriyor. En son olarak  Kütahya Altıntaş Milli Eğitim Müdürlüğü, Altıntaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personeli ve bazı okul yetkililerinin katılımıyla eğitimler devam ediyor. 
Eğitimci Selma Bintez gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hızlı okuyabilme becerisi içinde bulunduğumuz bilgi çağında giderek önem kazanmaya devam ediyor. Katılımcılar önyargılarından ve yanlış okuma alışkanlıklarından kurtularak artık çok daha hızlı okuyabiliyorlar. Hızlı okuma, görme, anlama, algılama gibi beceriler kazandırılan eğitimler katılımcılar açısından çok faydalı ve eğlenceli geçiyor. Bugün ise Kütahya’nın Altıntaş ilçesindeyiz. Eğitimlerimize devam ediyoruz.”dedi. 
Bintez Eğitim ve Danışmanlık tarafından Eğitimci Selma Bintez’in yürüttüğü Altıntaş ilçesindeki eğitime Altıntaş Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, Altıntaş Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Avcı ve okul yöneticilerinin de katıldı. 
Eğitimci Selma Bintez, eğitimlere ilginin yoğun olduğunu ve katılımcıların mevcut okuma hızlarını en az üç katına çıkarabildiklerini, hızlı okumanın artık zorunluluk olduğunu söyledi. 1. Sınıfta öğrendiğimiz ve halen devam ettirdiğimiz okuma alışkanlıklarımızdan kurtulmamız gerektiğini vurgulayarak hızlı okuma, hızlı görme ve hızlı anlamanın günümüzde olduğu kadar ileride insanlar arasında fark oluşturacağını sözlerine ekledi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com