Hızlı tren gelin arabası oldu!

Hızlı tren gelin arabası oldu!
Ankara'da bir çift Yüksek Hızlı Tren'i gelin arabası yaparak Eskişehir'e geldi...

Hızlı trende tanışan 27 yaşındaki Göknil Yardımcı ile İlker Bağcı, Ankara'da nikahları kıyıldıktan sonra, hızlı tren ile yaşacakları Eskişehir'e geldi.

İlköğretim okulu öğretmeni Göknil Yardımcı ile Ziraat Mühendisi İlker Bağcı'nın aşkları yaklaşık bir yıl önce Eskişehir-Ankara arasında Yüksek Hızlı Tren ile seyrederken başladı. Trende tanışmalarının ardından birbirlerine aşık olan Göknil ile İlker bir süre önce yaşamlarını birleştirme kararı aldı. Dün Ankara'da kıyılan nikahın arkasından hızlı tren ile yaşayacakları kent Eskişehir'e geldiler. Hızlı tren çalışanları, gelin ile damada özel servis yaparken, yakınları da Eskişehir tren garında gelin ile damadı alkışlarla karşıladı.

Ziraat Mühendisi damat İlker Bağcı, aşklarının yaklaşık bir yıl önce hızlı trende başladığını belirterek, "Ankara'ya giderken hızlı trende başlayan arkadaşlık evlilikle sonuçlandı. Ayrıca ikimizin de babası TCDD'den emekli oldular. Ankara-Eskişehir arası yaklaşık 1.5 saat olduğu için, aşkımızın başladığı hızlı treni gelin arabası olarak seçtik. Ankara'daki nikahtan sonra Eskişehir'e gelirken, TCDD çalışanları ve yolcular bizlere yoğun ilgi gösterdiler. Hızlı tren görevlileri de, bize özel ikramlarda bulundular." diye konuştu.

İlköğretim okulu öğretmeni gelin Göknil Yardımcı Bağcı ise çok mutlu olduklarını belirterek, şunları söyledi: "İkimizde Eskişehir'e yakın olan Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde çalışacağız, ancak Eskişehir'de yaşayacağız. Yüksek Hızlı Tren mesafeleri yakınlaştırırken, bizleri de birleştirdi."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com