Hizmetçisi gözaltına alındı!

Hizmetçisi gözaltına alındı!
Demet'in hizmetçisi de mi işin içinde?

Şarkıcı Demet Akalın'ın, villasında yaşanan hırsızlık olayıyla ilgili gözaltına alınan hizmetçisi R.O. ile eşi M.O.'nun da aralarında bulunduğu 4 kişinin emniyetteki işlemleri sürüyor. Akalın'ın şüphesi üzerine gözaltına alınan bu kişilerin bağlantılı oldukları kişiler araştırılarak paranın izi sürülüyor.

Şarkıcı Demet Akalın, polis merkezine yaptığı başvuruda, Beykoz Acarkent sitesindeki villasında çantasının içinde bulunan 100 bin TL ile bir Rolex saatinin kaybolduğunu bildirmişti. Polis, Akalın'ın şüphe duyduğunu söylemesi üzerine hizmetçisi R.O. ile aynı villada 1,5 ay öncesine kadar şoförlük yapan eşi M.O.'yu gözaltına aldı. M.O.'nun, Akalın tarafından işine son verdiği öğrenildi. İki şüphelinin ilk ifadelerinin ardından M.O.'nun kardeşi S.O. ve arkadaşı Ş.Ö. de göz altına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Şarkıcı Akalın'ın ilk başvurusu üzerine olaya Hırsızlık Büro Amirliği bakarken gözaltındaki hizmetçi R.O.'nun, "Olay günü Demet hanım bir arkadaşı ile dışarı çıktı. Çıkarken de akşam konuklarına vereceği iftar yemeği nedeni ile alışveriş yapmamı söyledi. Ben de 1,5 ay önce Demet hanım tarafından işine son verilen eşim M.O.'yu yardım etmesi için çağırdım ve alışveriş yaptık. Eve geldikten sonra kapı çalındı, evde yalnızdım. Kapıyı açtığımda karşımda beliren kişi, beni öldürmekle tehdit etti. Daha sonra içeri girip Demet hanımın çantasını alarak kaçtı." şeklindeki ifadesi üzerine Gasp Büro Amirliği de soruşturma kapsamında görevlendirildi. Yapılan ilk araştırmada olay yerini gören güvenlik kamerası bulunmadığı ve hizmetçi R.O.'nun da iddia ettiği şüpheli kişiye ait fazla bilgi veremediği ileri sürüldü.

Zanlıların sorgulaması sürerken bağlantılı oldukları kişiler araştırılarak paranın izi sürülüyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com