“Hizmetin bir çok yolu var”

“Hizmetin bir çok yolu var”
iyasi kulislerde aday olmasına kesin gözüyle bakılan ancak aday olmamayı tercih eden Kütahyalı İşadamı Göksel Özçınar, Kütahya'ya hizmet etmenin birçok yolu olduğunu, STK'larındaki yoğun mesaisini Kütahya'nın menfaatleri için kullanarak

12 Haziran 2011 genel seçimleri öncesinde siyasi kulislerde adı sık sık aday olacağı şeklinde konuşulan İşadamı Göksel Özçınar, aday olması hususunda iş dünyasında ve yakın çevresinden baskı yapıldığını belirterek, ancak memlekete hizmetin sadece siyasetle getirilmediğini söyledi.
Yaklaşan genel seçimler öncesi yakın çevremden ve iş dünyasından aday olmam noktasında yoğun baskılar aldığını vurgulayan Özçınar, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Memleketini çok seven bir işadamı olarak hizmetin her türlüsünde var olmaya, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ancak memlekete hizmetin sadece siyasetle getirilmez. Amaç Kütahya'ya hizmet etmek ise hizmetin bana göre birçok yolu var.”
Kütahya'nın artık dedikoduyu bırakıp, birlik beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini söyleyen Özçınar; “Artık küçük olsun benim olsun düşüncesi yerine büyük olsun bizim olsun diye düşünmeliyiz. 2011 yılında Valimiz, Vekillerimiz, Belediye Başkanımız, Rektörümüz ve iş dünyamız ile ortak noktada buluşup Kütahya'nın her türlü menfaati için çalışmalıyız. Bugün bütün partilerde birçok aday adayı ilimize hizmet için bir yarış içindeler. Aday enflasyonunun çok olduğu bir ortamda bir anlamda fedakârlık yaptım ama memleketime olan hizmetlerime devam edeceğim. Kütahya'ya hizmet sadece vekillikle değil, birçok alanda yapılabilir. Bu vesile ile tüm milletvekili aday adaylarına başarılar diliyorum”dedi.
Halen TÜGİK Yönetim Kurulu üyeliği, KUTSO Meclis Üyeliği, KÜGİAD Yönetim Kurulu Üyeliği önemli görevlerde bulunan Göksel Özçınar, son olarak Sivil Toplum Kuruluşları'ndaki yoğun görevlerini Kütahya'nın menfaatleri için kullanacağını ve bir nevi 6. milletvekili gibi Kütahya'ya hizmet etmeye devam edeceğini kaydetti.iyasi kulislerde aday olmasına kesin gözüyle bakılan ancak aday olmamayı tercih eden Kütahyalı İşadamı Göksel Özçınar, Kütahya'ya hizmet etmenin birçok yolu olduğunu, STK'larındaki yoğun mesaisini Kütahya'nın menfaatleri için kullanarak bir nevi Kütahya'nın altıncı milletvekili gibi çalışacağını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com