Hocası Nuri'yi Messi'yle kıyasladı

Hocası Nuri'yi Messi'yle kıyasladı
Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers, Real Madrid'den 1 yıllığına kiralık olarak Ada ekibine gelen Nuri Şahin'in bonservisinin alınacağı söylentilerine temkinli yaklaştı.

Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers, Real Madrid’den 1 yıllığına kiralık olarak kadroya dahil olan Nuri Şahin’in performansından oldukça etkilendiğini ancak Türk futbolcunun bonservisinin alınıp alınmayacağı kararını vermek için henüz erken olduğunu söyledi. Öğlen saatlerinde İspanyol basınında yer alan ‘Liverpool, Nuri Şahin’in bonservisini alacak’ haberlerinin ardından Independent gazetesine konuşan Rodgers, bu konunun henüz netlik kazanmadığına dikkat çekerek, “Nuri oldukça iyi bir oyuncu. Oyunu taktik olarak anlayışı ve mücadelesi üst düzeyde. Ancak ben şu an için onun 1 yıllık kiralık döneminin ötesine bakmayı istemiyorum” dedi.

MESSİ BENZETMESİ

Milli futbolcunun durumunun sadece kendi isteklerine bağlı olmadığının da altını çizen deneyimli çalıştırıcı şöyle devam etti: “Onun takımımıza kalıcı bir imza atıp atmayacağını belirleyecek pek çok faktör var. Birincisi Mourinho sezonun sonunda onu tekrar takımına katmayı isteyebilir. İkincisi kendisi için istenecek parayı bakalım biz karşılayabilecek miyiz? Örnek vermek gerekirse Messi’yi hepimiz isteriz. Ancak maddi olarak bu transferi karşılayıp karşılayamayacağınızla, oyuncunun uygunluğu gibi faktörler farklı şeylerdir. Bu sebeplerden dolayı ben şu an sadece Nuri’nin kendi potansiyelini sergilemesine ve yapabileceklerinin en iyisini sahada yapabilmesine odaklanıyorum.” (UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com