Hog-Harley sahiplerinden ustaya ''geçmiş olsun'' ziyareti

Hog-Harley sahiplerinden ustaya ''geçmiş olsun'' ziyareti
Merkezi İstanbul'da bulunan HOG-Harley Sahipleri Grubu Spor Kulübü Derneği üyesi yaklaşık 100 kişi, motosikletleriyle geldikleri Kütahya'da, pankreas rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan dünyaca ünlü çini ustası Sıtkı Olçar'ı ziyaret etti. Merkezi İsta

Merkezi İstanbul'da bulunan HOG-Harley Sahipleri Grubu Spor Kulübü Derneği üyesi yaklaşık 100 kişi, motosikletleriyle geldikleri Kütahya'da, pankreas rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan dünyaca ünlü çini ustası Sıtkı Olçar'ı ziyaret etti.
KÜTAHYA - Dernek Başkanı İbrahim Saruhanlı, Eskişehir Sorumlusu Can Pak, iş adamı Mustafa Aksoy'un da aralarında bulunduğu, İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Eskişehir ve Bursa'dan motosikletleriyle hareket eden yaklaşık 100 kişi, Kütahya-Eskişehir karayolunun 35. kilometresinde Olçar'ın çini ve seramik mağazasına geldi.
Burada Olçar'a rahatsızlığından dolayı ''geçmiş olsun'' dileklerini ileten Saruhanlı ve beraberindekiler, hastalığını kısa sürede atlatması dileğinde bulundu.
Olçar, motosiklet severlerin ziyaretinden dolayı çok duygulandığını belirterek, ''Arkadaşlarımızın ziyaretiyle büyük moral buldum. Onların manevi desteğine minnettarım'' dedi.
Geçen ay geçirdiği ameliyatın ardından sık sık İstanbul'a gidip kontrollerini yaptırdığını ve bundan arta kalan zamanını mağazasıyla yakınındaki evinde geçirdiğini ifade eden Olçar, dernek üyelerine hassasiyetlerinden ötürü teşekkür etti.
Can Pak da Kütahya'ya sadece Sıtkı Olçar için geldiklerini ifade ederek, şöyle konuştu:
''Türkiye genelinde bulunan Harley Davidson meraklısı dernek üyelerimizle zaman zaman çeşitli programlar düzenliyoruz. Bizlere her zaman destek veren ve sıcak dostluğunu esirgemeyen Sıtkı Olçar'ın hasta olduğunu duyunca çok üzüldük. Kütahya'ya, Sıtkı Usta'nın mekanına yalnızca ve yalnızca onun için geldik. Manevi olarak yanında olmak istedik. Sanatla spor iç içedir. Sıtkı Usta sanatında, bizler de spor hobimizde özgürlüğümüzü ortaya koyuyoruz. Bu bağlamda Sıtkı Usta bizim için çok değerli bir insan. Bizler için Sıtkı Usta, dünya insanlığını temsil eden muhteşem bir insan. İzmir'den, İstanbul'dan gelerek onu görmek bizler için büyük bir onur.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com