Hollywood burada

Hollywood burada
Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Ben Affleck, hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği “Argo” filminin İstanbul’daki çekimlerine devam ediyor.

"Argo" filmi için daha önce Etiler’i İran sokaklarına çeviren Ben Affleck, önceki gün de Eminönü-Sultanhamam’da “motor” dedi. Sirkeci ve Karaköy’de devam edilen çekimler sırasında basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun çaba sarf edildi. Çekimler nedeniyle Karaköy’deki iki sokak trafiğe ve yaya girişine kapatıldı. Sette oyuncularına silahlarını nasıl kullanmaları gerektiğini anlatırken görüntülenen Ben Affleck, çekim arasında da ekibi için ıslak kek, hamburger, kaşarlı sandviç, kurutulmuş kayısı, ceviz ve badem sipariş etti.

Belediye başkanı yönetmen koltuğunda       

Ben Affleck’in sette bir de misafiri vardı. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ekibi ziyaret etti. Affleck’in kapıda karşıladığı Demir, önce seti gezdi, ardından yönetmen koltuğuna oturarak monitörden çekimleri izledi. Demir’e İstanbul’u çok beğendiklerini söyleyen yapımcı Chris Brigham, “Şu anda tüm Hollywood burada, Los Angeles’ta kimse kalmadı” dedi. Ben Affleck de bundan sonra İstanbul’da daha çok çalışmak istediğini söyledi.                

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com