Hollywood'un ejderhası Gülcan Arslan ile buluştu

Hollywood'un ejderhası Gülcan Arslan ile buluştu
İlk olarak Tamer Karadağlı'yla tanıştırılan Wilson ve Clovis, bu sefer "Bir Çocuk Sevdim" dizisiyle dikkat çeken güzel oyuncu Gülcan Arslan ile bir araya getirildi.

Bloodfist, Redemption, Night Hunter filmlerinin yapımcısı olan ve Batman Forever filmindeki oyunculuğuyla hafızalara kazınan dövüş filmlerinin "Ejderha" lakaplı usta ismi Don "The Dragon" Wilson ile Honor, Praschan Requiem, Pearls of America filmlerinin yapımcısı Don Clovis; WMW tarafından düzenlenecek "Victory Night 2013 Istanbul" organizasyonunun basın toplantısı için geldikleri İstanbul'da Amerika-Türkiye ortak yapımı bir film çekmek istediklerini dile getirmişlerdi.

Bunun üzerine WMW Proje Yöneticisi Can Yazıcı ile WMW İletişim Direktörü Oğuzhan Toracı, ikiliyi Türk oyuncularla tanıştırmaya başladı.

İlk olarak Tamer Karadağlı'yla tanıştırılan Wilson ve Clovis, bu sefer "Bir Çocuk Sevdim" dizisiyle dikkat çeken güzel oyuncu Gülcan Arslan ile bir araya getirildi. Hayli keyifli geçen tanışma toplantısında Gülcan Arslan'ın oynadığı dizinin bazı bölümleri Wilson ve Clovis'e izlettirildi.

"Çekmeyi düşündüğümüz aksiyon filminde, uğruna dövüşülebilecek kadar güzel bir oyuncu..." dedikleri Gülcan Arslan ile ilerleyen günlerde tekrar söz konusu projeyi görüşmek adına bir araya gelecekler... (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com