Hosteslerin iç çamaşır isyanı!

Hosteslerin iç çamaşır isyanı!
Yeni üniformaların kısa ve dar olmasından dolayı iç çamaşırların belli olduğunu belirten hostesler isyanda...

İngiltere'de faaliyet gösteren Virgin grubuna ait tren çalışanları, yeni üniformalarının çok dar ve kısa olması nedeniyle iç çamaşırlarının gözüktüğünü ve bu sebepten dolayı yeni iç çamaşırı almak zorunda kalacakları için duruma tepkililer.
 
Hostesler, yeni üniformalarının çok dar ve kısa olması sebebiyle iç çamaşırları renklerinin dahi yolcular tarafından görülebildiğini ileri sürüyor ve yeni üniformayı giymeyi reddediyorlar.
 
Hostesler, yeni üniformaların kalitesiz olduğunu ve güneş ışığında iç kısmı gösterdiğini belirtiyor.
 
ŞİRKET YENİ İÇ ÇAMAŞIRI İÇİN HEDİYE ÇEKİ VERİYOR
 
Virgin işletmelerinin destek departmanı ise bu sorunu, çalışanlara 20 pound değerinde hediye çeki vererek çözme yoluna gitti.
 
Virgin Grup Destek Departmanı Direktörü Andy Cross, hosteslerin bilgilendirildiği platform üzerinden "Siz çalışanlarımızın, kendinizi rahat hissetmeniz bizim için önemli. Bu yüzden sizlere yeni üniformalar eşliğinde, uygun iç çamaşırını alabilemeniz için 20 pound değerinde hediye çeki verilecek" duyurusunu yaptı.
 
'BU PARA İLE İÇ ÇAMAŞIRI ALINMAZ'
 
20 pounda düzgün bir çamaşır almanın mümkün olmadığını savunan kadın çalışanlar, bu çözüm yolunu da beğenmedi.
 
Virgin trenleri yetkilileri de çalışanları, üniformalarından mutlu olana kadar çözüm üretmeye devam edeceklerini belirtiyor.
 
Yeni üniformaya geçiş ise, çalışanların uygun çamaşırları satın alabilmesi ya da başka bir çözüm üretilebilmesi için şimdilik ay sonuna ertelendi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com