“Hükümet beceriksiz”

“Hükümet beceriksiz”
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zile kent meydanında biriken Tokatlılara seslendi.
Tokatlıların, yaklaşan Cumhuriyet bayramı ve Kruban bayramını birlikte kutlayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu; halkın içinde bulunduğu sorunlara karşılık hükümetin duyarsız kaldığını belirterek; " zam zam zam, bu hükümetin bildiği bir tek şey var. sıkıştığı zaman zam yapıyor. Biliyorsunuz ben bunlara " ahlaksız zamlar" diyorum. Neden, çünkü doğalgazın fiyatı tüm dünyada düşüyor, üretici ülke İran doğalgazda indirim yapıyor. Ama AKP hükümeti doğalgazın fiyatına zam yapıyor. İşte bu ahlaksız zamdır." diye konuştu.
 
Zilelerin coşkulu alkışlarıyla konuşmasına devam eden Kılıçdaroğlu; " bu hükümetin bugüne kadar yaptığı doğru dürüst bir tek duble yol var. onun da ne halde olduğunu görüyorsunuz. İçeride dışarıda bizi bir sürü sıkıntının içine soktu. bir kere borçlandırdı. aşırı borçlandırdı. Sonra Sınır komşularımızla sıfır sorun dedi, bakın geldiğimiz noktaya sorunsuz komşu kalmadı. Erdoğan değilmiydi Esad kardeşiyle Bodrum'da tatil yapan. Şimdi gırtlak gırtlağa savaşmak için bahane arıyor. 
 
Terör 2002 yılında yani bunlar iktidara geldiğinde sıfırdı. şimdi hergün bir şehit cenazesi geliyor. Bizim bunlardan bir an önce kurtulmamız gerek. El verin destek verin Türkiyeyi bu beceriksiz hükümetten bir an önce kurtaralım. " dedi.
 
Genel Başkan Yardımcıları, Umut Oran, Yakup Akkaya ve Bülentr Tezcan'ın yanısıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Sivas ve Çorum Milletvekilleri de Genel Başkanın Tokat gezisine katıldı.
 
TOKAT'IN HER İLÇESİNDE MİTİNG
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tokat'ta ziyaret ettiği her ilçede miting yapmak zorunda kaldı. Binlerce insanın biriktiği Turhal ilçesinde görkemli bir mitingde konuşan CHP Lideri; " Korsan miting düzenlemişsiniz. Silivri'ye gitmeniz yakındır" dedi. 
Örgüt ziyaretleri için Tokat'a gelen Kemal Kılıçdaroğlu gittiği heryerde kalabalık gruplarla karşılaşınca otobüsün üzerine çıkarak konuşmak zorunda kaldı. 
 
Pazar ilçesinde bir çay bahçesinde oturan CHP genel Başkanı toplanan kalabalığın caddeye taşması sonucunda konuşmasına otobüsün üzerinde devam etmek zorunda kaldı. 
 
Genel Başkan Yardımcıları, Bülent Tezcan, Umut Oran ve Yakup Akkaya'nın da izlediği mitinglerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandılar. (EAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com