Hükümet Cemaat çatışmasının deprem etkisi sürüyor!

Hükümet Cemaat çatışmasının deprem etkisi sürüyor!
Türk Hava Yolları’nda Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojileri Başkanı Adnan Metin görevinden istifa etti

Türk Hava Yolları’nda 2009 yılından bu yana Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojileri Başkanlığı görevini yürüten ve Operasyon Müdürü Adnan Metin, beklenilmeyen bir anda istifa etti.

Airporthaber’de yer alan bilgiye göre, Adnan Metin’in ayrılığına ilişkin olarak başkanlık departmanının müdürlüğe bağlanmasının gerekçe olduğu iddia edilirken bir başka iddiaya göre ise hükümet-cemaat çatışmasının bu kararda etkili olduğu öne sürüldü.

YENİ ATAMALAR

THY’de ayrıca, Seyahat Yönetimi Müdürlüğü’nün Seyahat ve Zaman Yönetimi Müdürlüğü olarak değiştirilmesine ve Eğitim Başkanlığı’nda Ticari ve Yer Hizmetleri Eğitim Müdürü olarak görev yapan Muhittin Hasan Uncular’ın Seyahat ve Zaman Yönetimi Müdürü olarak atanmasına, Yurtdışı Çalışma İlişkileri Müdürlüğü’nün Yurtdışı Çalışma İlişkileri Şefliği’ne tadil edilerek Yurtdışı Personel Yönetimi Müdürlüğü’ne bağlanmasına, Uçuş Personeli Yönetimi Müdürlüğü’nün kurulmasına ve İstihdam, Organizasyon ve Projeler Başkanlığı bünyesinde görev yapan Hadice Meryem Okumuş’un Uçuş Personeli Yönetimi Müdürü olarak atanmasına karar verildi. Yurtdışı Çalışma İlişkileri Müdürü olarak görev yapan Serdar Uygur İstihdam, Organizasyon ve Projeler Başkanı olarak, Ali Uysal ise kurum dışından Hukuk Müşaviri olarak atandı.

Adnan Metin’den boşalan koltuğa başkan yardımcısı Kerem Kızıltunç’un vekalet etmesine karar verildi. Atama kararını THY Genel Müdürü Temel Kotil duyurdu.  (LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com