"Hükümet, Cemaatle Twitter Üzerinden Hesaplaşacak!" İddiası...

"Hükümet, Cemaatle Twitter Üzerinden Hesaplaşacak!" İddiası...
"Mit seçim sonrası yapılacak operasyon için devrede" mi?

Başkan Erdoğan ile AKP stratejileri hakkında,  Twitter'da paylaştığı mesajlarla dikkat çeken ve hükümet kanadında yarattığı rahatsızlık nedeniyle, muhtelemelen Twitter yasaklarında payı(!)olan FUAT AVNİ kullanıcısı, yine dikkat çekecek bir bilgi paylaştı. 

Başbakan Erdoğan'ın "seçimden sonra operasyon başlayacak" sözleriyle duyurduğu Cemaate karşı operasyonun, nasıl yapılacağını anlattı. 

"17 TWITTER HESABI İNCELENİYOR"

Seçimden sonra bir casusluk operasyonu başlatılacağını öne süren @FuatAvni, dava sürecinde kullanılmak için 17 twitter hesabının incelenmeye başladığını duyurdu. 

"MİT DEVREDE"

MİT'in bu hesapların kullandığı VPN (internette iz bırakmayan bağlantı yolları) bağlantısının bulunması için de bir şirketle antlaşma yapıldığını söyleyen @FuatAvni, Twitter mesajları toplanıyor diye herkesin endişe duymasının yersiz olduğunu da belirtti. "Camiadan değilseniz, rahat olun" dedi. (BEE)

@fuatavni: 1. Seçimden sonra casusluk operasyonu kapsamında Camia'ya karşı açılacak davada 17 twitter hesabı savcılık tarafından dosyaya kondu.

@fuatavni: 2. Yaklaşık 2 hafta önce bu hesaplarla ilgili MİT'in en yüksek düzeydeki yetkileri VPN bağlantısının çözümü adına şirketle anlaştı.

@fuatavni: 3. Güzel insanlar hepinizin paranoyak olmanıza gerek yok. Başımızdaki herkese yetecek kadar paranoyaktır. Camia'dan değilseniz rahat olun.

@fuatavni: Camiadakiler, zaten rahat. Her bedeli ödeyecek kadar durdukları çizgiye inanıyorlar. BB'yi çileden çıkaran da bu duruş zaten.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com