Hükümete Zor Köstebek Sorusu!

Hükümete Zor Köstebek Sorusu!
CHP Konya Milletvekili Atilla Kart,'Hükümet Milli Savunma Bakanı'nı köstebek olarak mı görüyor?' diye sordu ve şu gerekçeyi öne sürdü...

CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, bugün AEnkara'ylı sallayacak bir soruya imza attı. Kart, AK Parti'ye, 'Hükümet Milli Savunma Bakanı'nı köstebek olarak mı görüyor?' diye sordu. Kart'ın bu soruyu sorma gerekçesi ise çok ciddi..

27 Nisan bildirisinden sonra 28 Nisan'daki Bakanlar Kurulu toplantısına Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün davet edilmediğini ifade eden CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, "Hükümet, Bakanlar Kurulu toplantısındaki görüşmelerin Milli Savunma Bakanı aracılığı ile bir yerlere ulaştırılmasından mı endişe ediyor" diye sordu.

MİLLİ SAVUNMA BAKANI İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA

27 Nisan bildirisinden sonra 28 Nisan'daki Bakanlar Kurulu toplantısına Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün davet edilmediğini ifade eden Kart, ilginç bir iddiayı gündeme getirdi. Kart şunları söyledi:

"Ben tabi araştırma yapıyorum. Hükümetimiz gerçekleri gizlemek noktasında, ketum olma noktasında olağanüstü marifete sahip hükümetimiz var. Hükümet Bakanlar Kurulu toplantısındaki görüşmelerin Milli Savunma Bakanı aracılığı ile bir yerlere ulaştırılmasından mı endişe ediyor ya da benzeri bir endişesi mi var, benzeri yönde bir bulgusu mu var?"

-"KÖSTEBEK OLARAK MI GÖRÜLÜYOR?"-

"Size göre hükümet Milli Savunma Bakanı'nı köstebek olarak mı görüyor?" sorusuna Kart, şöyle dedi:

"Ben yorum ve değerlendirmemi yaptım. Bunun ötesinde bir değerlendirme yaparak Sayın Milli Savunma Bakanı'nı hedef haline getirmek istiyorum. Bir kuşkumu dile getiriyorum. Yoksa bu anlamda somut bir bilgiye sahip değilim."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com