Hülya Avşar: "Hadi canım ananı da al git"

Hülya Avşar: "Hadi canım ananı da al git"
Evliliklerde tartışma yaratan evlilik sözleşmesine Hülya Avşar, köşesinde sert tepki gösterdi.

Kocanın eşine maddi manevi güven vermezse sadece yatakta sarıp sarmalarsa evlilikte saygı kalmayacağını "Saygı nahh" diye ifade etti. Avşar, Acunn.com'daki köşesinde evlilik sözleşmesiyle güven dolu bir evliliğin yürümeyeceğini belirtip yazısını "Hadi canım ananı da al git' diye bitirdi.

İşte o yazı:

"Şu evlilik sözleşmesi kısaca ne demek oluyor bilmem ama bana verdiği duygu şöyle!

Aşkım, her şeyim, hayatımın insanı hadi evlenelim, hayatımızı birleştirelim inan ki seni çok seviyorum daaaaa! Evlenmeden önce şu kağıdı bicik imzalayıver. Hiç önemli bir şey değil aşkım sadece birbirimizi menfaatsiz sevdiğimizin teminatı aşkım :))

Hadi bir tanem imzala da insanlar vayyyy vayy vayyy İŞTE GERÇEK AŞK buna derler desinler! :))) Hem ne olacak ki sadecene! Bana kadın lık yapacaksın, çocuk doğuracaksın, her türlü zımbırtıma katlanacaksın, soyadımı taşıyacaksın daa! Hani bir gün ayrılırsak falan filan sen şuna bicik imza at ya da olura seni aldatırım maldatırım sen de öğrenirsin boşamaya kalkarsın neme lazım. Belki de sen şeytana uyarsın kim bilir sen şunu bicik imzala aşkım.

Hani dünyanın bin bir çeşit hali var hadi aşşşşşşşşkım benim kalender, anlayışlı, dürüst, AKILLI :))) sevgilim der gibi bir duygu. Ama tabii içimden gelen duyguysa e be ulan para yok, pul yok, güvence yok, güven hiç yok. Bir de baba yadigârı soyadım da değişecek eeeee!

Ne o! kocaymış adı üstünde insanı kocatır gerçekten! Demek istediğim şu ki! Böylesine güven :)) dolu evlilikler nah! yürür :))))

Devir bu devirdir ki AŞK geçer sevgi kalır peki saygı?! Eğer eşini sadece yatakta sarıp sarmalarsan maddi manevi güven vermezsen saygı da nahhhh!:)))) kalır.

Hadi canım! Ananı da al git" (BRK)

Acunn.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com