Hülya Avşar iki büfeyle mahkemelik oldu

Hülya Avşar iki büfeyle mahkemelik oldu
Biri Sarımsaklı’da diğeri Cunda Adası’nda bulunan iki Avşar Büfe, isim kavgasına girişti.

Hülya Avşar'ın her ikisinden de Ayvalık tostu yediği ve çok beğendiği iki büfe mahkemelik oldu. Sonunda Cunda Adası'ndaki Avşar Büfe'nin adı Öz Avşar Büfe olarak değiştirildi.

İSİM HAKKINDAN DAVALIK OLDU

Ayvalık'taki iki Avşar Büfe isim kavgasına tutuştu. Sarımsaklı'daki Avşar Büfe ile Cunda Adası'ndaki Avşar Büfe'nin isimleri dışındaki ortak noktaları dükkânlarının tabelalarını ve içerisini Hülya Avşar'ın fotoğraflarıyla donatmaları. Hülya Avşar, her iki büfenin de Ayvalık tostlarını beğendiğini söyleyerek kendisine sormadan adını ve fotoğraflarını kullanmalarına ses çıkarmadı ve hemşerilerinin ticaretine destek verdi. Ne var ki iki Avşar Büfe isim hakkından dolayı birbirine girdi.

Sarımsaklı'daki Avşar Büfe, kendisinin daha önce dükkân açtığını belirtip isim hakkının kendisinde olduğunu belirterek Cunda Adası'ndaki Avşar Büfe'den isimini değiştirmesini istedi. İki Avşar Büfe aralarında uzlaşma sağlayamayınca konu mahkemeye taşındı. Ne var ki mahkeme henüz görülmeden Cunda Adası'ndaki Avşar Büfe, avukatının tavsiyesiyle adını Öz Avşar Büfe olarak değiştirme kararı aldı.
(BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com