Hülya Avşar ilk kez konuştu!

Hülya Avşar ilk kez konuştu!
Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu hakkında çıkan haberlere ilk kez cevap verdi.
Tarabya TED’de Haliç Üniversitesi Hülya Cup Turnuvası’nın basın toplantısından sonra gazetecilerle sohbet eden Hülya Avşar, kızı Zehra’nın yazıldığı gibi erkek arkadaşı olmadığını belirtti. Son günlerde kızı hakkında provoke amaçlı haberlerin yapıldığını ifade eden Avşar Kızı “Zehra’nın erkek arkadaşı yok, ben kızımı tanımıyor muyum? Zaten son günlerde yoğun olduğu sınav öncesi başı dersten kalkmıyordu çocuğun. Şimdi yeni nesil birbirine olan sevgisini farklı gösteriyor. Yarın başka bir arkadaşına da sarılabilir. Buna hemen aşk dememek lazım. Tamamen provoke edilen bir durum. Benim canımı acıtmak için kızımın ismi rumuzlu değil kimliği açık bir şekilde haber yapıyorlar” dedi.

 
HABERLER PROVOKATİF AMAÇLI
 
Sözcü'de yer alan habere göre, Hülya Avşar habercileri uyararak; “Birincisi çocuklarla ilgili haber olduğunda isim yazamazsınız, adı ve soyadının baş harfini yazabilirsiniz. İkincisi provokatif amaçlı haberler var. İşin kötü olan insanların acı vermek için yaptığı haberler var. Bunlara izin vermemek lazım. Şu ana kadar Zehra hakkında çıkan haberlerin hiçbiri doğru değil biliyor musunuz? Sırf olayı büyütmemek için konuşmuyorum.” dedi.
 
GÖRÜNTÜLER SORULDU
 
‘Kamera görüntüleri var’ diye hatırlatılması üzerine Hülya Avşar “Evet ama gitti de erkek arkadaşını kıskandı falan ne alaka? Zehra’nın erkek arkadaşı falan yok! Varsa da arkadaşları. O arkadaşlarıyla nasıl samimiyse ertesi gün de başka arkadaşlarıyla da öyle görebilirsiniz. Şimdiki jenarasyon sıcaklığı birbirine o şekilde gösteriyor. Benim kızımın öyle bir erkek arkadaşı yok.
 
Kızım benim erkek arkadaşını kıskandığı için de öyle bir şey yapmadı. Çünkü sınav dönemi. Ne erkek arkadaşı, ne de başka bir şeyi, hiçbir şeyi düşünecek vakti yok. Ben kızımı biliyorum,sabahtan akşama kadar spor ve dersten başka birşeyi gözü görmüyor. Şimdi ben çıkıp da benim kızımın sevgilisi yok mu diyeceğim ? Beni bağlamıyor yani. Beni bağlamıyor ayrıca kim ne düşünürse düşünsün. Yazılanlar doğru değil, hepsi provokatörlük… ‘Sevgilisini kıskandığı için’ yok ya ? Artık 15 yaşında kızın onu idrak edecek şeyi bile yok. Sevgilisini kıskanacak gidecek oraya onu yapacak bilmem ne… Tamamen tahrik olup da başka bir arkadaşının hatası yüzünden bu noktaya gelmiş olduğu için olayı büyütmek istemiyorum ama hiç önemli değil, nasılsa bir şekilde duyulur öğrenilir…” dedi.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com