Hülya Avşar: O pozu verdiğime pişmanım

Hülya Avşar: O pozu verdiğime pişmanım
8 Kadın 8 Hayat projesi için "O ben olabilirdim" diyen 8 isimden biri olan Hülya Avşar, bulunduğu hiç bir sosyal sorumluluk projesini inanarak yapmadığını söyledi.
"8 Kadın 8 Hayat" projesi için şiddet gören kadınlara dikkat çekmek amacıyla Mehmet Turgut'a poz veren 8 ünlü isimden biri de Hülya Avşar'dı.
 
Şiddet gören kadınların işlendiği "O ben olabilirdim" isimli projede özel makyajla tanınmaz halen Hülya Avşar, Bergüzar Korel, Nur Fettahoğlu, Burcu Esmersoy, Meltem Cumbul, Ezgi Mola, Dolunay Soysert ve Songül Öden özel makyaj ve kostümlerle hayatını kaybeden 8 kadının yerine geçmişti.

 
Önce ‘kadına şiddet’e dikkat çekmek amacıyla hazırlanan proje için ‘Ayşe Paşalı’ olup poz veren Hülya Avşar sonra da ÇABA Derneği’nin sokak çocukları yararına sahnelediği “ÇABA Gala” oyununda rol aldı.
 
''Hiçbir sosyal sorumluluk projesini inanarak yapmadım'' şeklinde konuşan Avşar, kendisini eleştirenlere yanıt verdi: ''Poz verdim, fakat verdiğime pişman oldum. Çünkü henüz beni anlayabilecek, benim söylediklerimi anlayabilecek durumda olan kişi sayısının çok az olduğunu, hatta hiç olmadığını düşünüyorum''(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com