Hülya Avşar Resmen Bitti!

Hülya Avşar Resmen Bitti!
Avşar kızı eski parlak günlerinden çok uzakta, popülaritesi gittikçe düşüyor!..

Sinema filmi çeviriyor ama izleyen yok.

Yapımcıları milyonlarca lira zarara uğratmaktan başka bir işe yaramıyor. Sahneden teklif desen yok. Eskiden ayda 4 ekstra iş teklifi gelirdi. 50 bin liraya nazlanırdı. Şimdi ise en son yılbaşında sahneye çıktığını duydum. TV programında da hayal kırıklığı... TNT yeni kanalı. Yapımcısı iddialı isim, eski hava geri gelir diye bekledi, umutlandı ama... Hiç, "Aaa dün akşam TV'de Hülya Avşar'ı izledin mi?" diyene rastladınız mı? Kimse izlemiyor ki konuşsun. Oysa konuklarına terlik fırlatıyor, cebinden kadın iç çamaşırı çıkartıyor. Medyada haber olsun, TV programı konuşulsun, aynen eskisi gibi 'Hülya Show' olsun diye çırpınıyor. Nerdeee... Show TV'de her bölüm ayrı bir haber idi. Kim konuk olsa günlerce gazetelerde okurduk. Ricky Martin'in poposuna bile vurmuştu. Ama dediğim gibi hepsi eskidendi.

Üzülecek durum. Bir zamanlar Türkiye'nin en güzel kadını olarak gösteriliyordu, şimdi verdiği pozlara bakın. Hele gazetecilerle girdiği polemikler daha da üzücü. "Ben kaç yaşında kadınım. Her zaman selülidim vardı. Vücudum rahmetli anneme benziyor. Tenis için çektirdiğim fotoğraflar tabii ki fotoshoplu" diyeceğine...

Bu çöküşü kimse önleyemez. Tarihsel akış. Herkes kabul etmek zorunda. Ama kendine olan saygısını yitirmeden yaşamak da güzel. O zaman herkesten saygı görüyorsun. Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Filiz Akın da yaşlandı. Ama onları ilk günkü gibi sevip saymıyor muyuz?

Aykut Işıklar, Bugün

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com