Hülya Avşar'ı Taciz Ettiler!

Hülya Avşar'ı Taciz Ettiler!
Hülya Avşar'ı taciz eden Saran'ın arkadaşlarına 8 yıl hapis istendi.

Hülya Avşar'a, 2 yıl önce cep telefonundan taciz içerikli mesaj yolladıkları tespit edilen işadamı Sadettin Saran'ın arkadaşları Elif-Haluk Noğay çifti hakkında 8 yıl hapis istemiyle dava açıldı

SARAN'IN ARKADAŞLARI ÇIKTI

Vatan gazetesinden Cahit Yüce'nin haberine göre; Ünlü sanatçı Hülya Avşar, avukatı ile birlikte 2009 Nisan'da Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı'na başvurarak, kendisine 2 farklı numaradan taciz mesajları atan şüpheli ya da şüpheliler hakkında suç duyurusunda bulundu. Avşar'ın şikayeti üzerine soruşturmayı derinleştiren savcılık, ilk olarak telefonların Murat Karabulut ve Hasan Yılmaz adında iki kişiye ait olduğunu tespit etti. Ancak yapılan yazışmalar, her iki ismin de sahte olduğunu ortaya çıkardı. Daha sonra hatların gerçek sahiplerinin Avşar'ın bir süre önce ayrıldığı sevgilisi işadamı Sadettin Saran'ın Ankara'da yaşayan arkadaşları Haluk ile Elif Noğay çifti oldukları belirlendi.

8 YIL HAPİS İSTEMİ

 Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na gönderilen talimatla burada ifadeleri alınan Noğay çifti, haklarındaki iddiaları kabul etmedi. Ancak bu, Noğaylar'ın hakkında kamu davası açılmasının önüne geçemedi. Sarıyer Cumhuriyet Savcısı Bayram Köroğlu, yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü soruşturmasını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Sarıyer 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edilen iddianamede, şüpheli çiftin,“sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret” (TCK 125/2) , “kişilerin huzur ve sükununu bozma” (TCK123/1) ve “imzasız mektupla veya özel işaretlerle tehdit” (TCK 106/2.b.2 ) suçlarından, 30 aydan 8 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmaları istendi.

ÖLÜMÜN YAKLAŞTI
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com