Hülya Koçyiğit Bahçeli'ye cevap verdi!

Hülya Koçyiğit Bahçeli'ye cevap verdi!
Akil İnsanlar Heyeti'nden Hülya Koçyiğit, Devlet Bahçeli'nin eleştirilerine cevap verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendilerine yönelik eleştirileri için "bu Türk halkına yapılmış bir hakarettir" yorumunu yapan Koçyiğit, ”Ben sinema sanatçısıyım. Ve bugüne kadar hep halkımızın hikayelerini anlatmaya çalıştım. Eğer beni mesleğimle küçümseyip eleştiriyorlarsa bu Türk halkına hakaret demektir. Ben Türk halkının değerlerini temsil ettim.... Bazı yaftalar bize yakıştırıldı. Onlar dediğiniz gibi peşin verilmiş yargılardı.’’ dedi.

"BAŞBAKAN'IN SÖZLERİNDEN ETKİLENDİM"

Başbakan'ın akil insanlarla ilk toplantıdaki sözlerinden de etkilendiğini dile getiren Koçyiğit, “Israrla artık önümüzdeki bu fırsatın değerlendirilmesi gerektiği konusundaki ısrarı ve kararlılığını hissettim. Bu cesareti gösterdiğiniz için teşekkür ederim dedi. Bu konuda halkın neler hissettiğini siz net  tespit edebilirsiniz. Dolayısı ile sizleri böyle bir göreve davet ediyorum dedi bize…” şeklinde konuştu.

"BİR ANNENİN HİKAYESİ"

Oyuncu, barışı en çok kadınların istediğini vurgularken, ziyaretleri kapsamında onu çok etkileyen bir hikayeyi de paylaştı.

“Bir anne bana dedi ki: 2 tane erkek çocuğum var ve bu terör zamanında askerdeydi ve ben hiçbir gece uyku uyumadım, başımı yastığa koyamadım, hep endişem vardı hep evladım sağ salim dönecek mi diye.,geri dönecek mi diye… ve şimdi ikinci evladımı yolladım ve 4 aydır ben huzur içinde uyuyorum.”

Herkesin terörün bitmesini istediğinin de altını çizen sanatçı, “ ben herkesi bu konuda biraz daha sorumlu olmaya davet ediyorum ülkemiz için, ülkemiz insanı için…” dedi. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com