Hülya Koçyiğit Erdoğan'ı çok kızdıracak!

Hülya Koçyiğit Erdoğan'ı çok kızdıracak!
Akil İnsan Hülya Koçyiğit Başbakan Erdoğan'ı ve AKP’lileri kızdıracak.
Akil İnsanlar heyetinde yer alan oyuncu Hülya Koçyiğit, kendilerine yönelik sert eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye kırgın olmadığını söylerken AKP’nin 1 Mayıs müdahalesini sert bir dille eleştirdi. Koçyiğit, Başbakan Erdoğan’ın “terörist” ilan ettiği tutuklu gazeteciler ve Terör Örgütü lideri suçlamasıyla tutuklu bulunan Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında da AKP ve Tayyip Erdoğan’a tam olarak zıt açıklamalarda bulundu.
 
Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programına Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Üyesi Hülya Koçyiğit, konuk oldu. Akil İnsanlar’ın çalışmalarına yönelik konuşan Koçyiğit, çözüm sürecine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.
 
AKP BUNU YAPMAMALIYDI
 
1 Mayıs kutlamalarında meydana gelen olaylar ve 1 Mayıs Kutlamaları için Taksim Meydan’ına gelmek isteyen göstericilere biber gazı sıkılmasını eleştiren Koçyiğit, “Kürtlere özgürlük ve çözüm süreci diye çıkan AKP’nin bunu yapmaması gerekirdi. Elimde olsa ilk yapacağım şey biber gazını yasaklamak olurdu” diyerek 1 Mayıs’ta yaşananları eleştirdi. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com