Hülya, Köse'yi susturdu!

Hülya, Köse'yi susturdu!
Mahkeme Erol Köse tarafından Avşar'ın kişilik haklarına yönelik yapılan yayınların durdurulması konusunda tedbir koydu!

Erol Köse'ye İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 100 bin TL'lik manevi tazminat davası açan Hülya Avşar, dilekçesinde Erol Köse'nin birçok ünlüye yönelik yazdığı haksız mesajların 1 Eylül'den itibaren kendisine yöneldiğini ileri sürdü.

Avşar kızı dilekçesinde Köse'nin, Şahan Gökbakar ile arasında aşk dedikodusunu yaymaya başladığını belirterek, iftira ve saldırıya başladığını belirtti. Dilekçesinde Köse'nin Twitter'da hakkında alaycı, hakaret kasıtlı, aşağılayıcı ve ahlaksızca mesajlar yazdığını anlatan Avşar, 11 Eylül'de Erol Köse'nin elinde kaset bulunduğunu söylediğini de iddia etti.

TWİTTER'I DELİL OLARAK SUNDU
Avşar dava dosyasına, Erol Köse'nin aleyhinde yazdığı 86 sayfadan oluşan yüzlerce twit'i koydu. Ayrıca Şahan Gökbakar, Zuhal Olcay, Hadise, Mahsun Kırmızıgül ve Haluk Bilginer gibi kişilere yönelik kişilik haklarına saldırı niteliğindeki eylemlerle ilgili şikâyet ve tazminat dilekçelerini de delil olarak gösterdi. Mahkeme Erol Köse tarafından Avşar'ın kişilik haklarına yönelik yapılan yayınların durdurulması konusunda ihtiyati tedbir koydu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com