Hülya'nın Boyu Benim Bacaklarım Kadar!

Hülya'nın Boyu Benim Bacaklarım Kadar!
Tuğba Özay eşinin doğum gününde Tarkan ve Hülya Avşar'a açtı ağzını yumdu gözünü...

Tuğba Özay, İtalyan eşi Ludoviç Fattizio ile birlikte geçtiğimiz gün Küçükyalı Montel mağazası açılışına katıldı. Mağazadaki mobilyaları çok beğenen Fattizzio, Milano'daki evlerine mobilya sipariş etti. Tuğba Özay aynı gün 35. doğum gününü kutlayan eşi Fattizio için mekâna kemancı getirtti ve eşine özel servis yaptı. Doğum günü pastasını eşi Tuğba Özay ile birlikte kesen Ludoviç Fattizzio, "Tuğba'yla evlendiğim için çok şanlıyım. Burada herkes bana ilgi gösteriyor. Türk halkı da İtalyan halkı gibi sevecen ve sıcakkanlı. Bana herkes enişte diyor. Doğum günümde Tuğba ile birlikte olduğum için mutluyum. Onun bana en büyük hediyesi varlığı" dedi.

Yabacı Damat, eşi Tuğba Özay'ın yeni albümünü çok beğendiğini ifade ederek, "Siz bir olay çok iyiyse bomba diyorsunuz. Tuğba'nın albümü de bomba gibi. Benim karım çok başarılı" diye konuştu.

"TARKAN'A YAKIŞMADI"
Kral TV'de Tarkan'ın aldığı ödüllerin şaibeli olduğunu öne süren Tuğba Özay, "Tarkan çok başarılı ama kendisini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor. İsmi açıklandığında ödül almaya gelmemesi ve finalde şov yapması çok saçmaydı. Bende 2010 yılına damgasını vuran kişi Tarkan değil, Sıla'dır. Tarkan'ın da çok güzel şarkıları vardı. Ama Sıla bence daha iyidi. Tarkan'ın biraz daha mütevazi olmasında fayda var. Şaibeli bir geceydi. Tarkan'a yakışmadı" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL KADINI BENİM"
Siyasete ilerleyen yıllarda girmeyi planladığını anlatan Özay, "Seçim öncesi çeşitli teklifler aldım. Ama yaşım daha siyasete girmek için çok genç. İlerleyen yıllarda neden olmasın" dedi. Özay, photoshop'lu fotoğrafları çok konuşulan Hülya Avşar için ise şöyle konuştu: "Hülya Avşar'ın yaşı ilerledi. Yüzü hâlâ çok güzel ama vücudu için aynı şeyleri söyleyemem. Boyu benim bacaklarım kadar. Bu durumda photoshop'a başvurması doğal. Türkiye'nin en güzel kadını benim."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com