Hürrem Sultan Alışverişte Yakalandı!

Hürrem Sultan Alışverişte Yakalandı!
Canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle bir anda popüler olan Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli, bu kadar ilgiyi beklemediğini söyledi...

Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem Sultan rolüyle son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Meryem Uzerli, soruları yanıtladı.  8 ülkede, 8 ay boyunca sürdürülen kast çalışmalarının sonunda seçilen Uzerli, Almanya'da sürdürdüğü kariyerini bırakıp İstanbul'a yerleşti. 'Kendime inancım ve güvenim tam olduğu için Hürrem seçildim' diyen güzel oyuncu, dizinin aldığı tepkilere de yanıt verdi.

- Hangi özellikleriniz sayesinde seçildiğinizi düşünüyorsunuz?
Türk bir babanın kızıyım, böyle bir projede bu rolün teklif edilmesi beni gururlandırdı. 'Hürrem' olarak seçilmemin sebebi, önce benim kendime olan inancım ve güvenim, daha sonra da bu işi yapanların rolü en iyi şekilde oynayabileceğimi hissetmeleri.

- Hürrem Sultan nasıl bir kadın?
Çok güçlü ve ne istediğini iyi bilen bir kadın. Strateji ve zamanlama konusunda başarılı. Bir amaca ulaşmak için ne zaman, nerede olacağını iyi biliyor. Hürrem'in hayatında iki seçenek yok. Tek doğru onun doğrusu ve kendi doğrusu uğruna her şeyi göze alabilecek bir kadın.

- Dizinin aldığı tepkileri nasıl değerlendiriyorsunuz?
Elbette beğenen ya da beğenmeyen birileri olacaktır. Biz bir belgesel değil, bir televizyon dizisi yapıyoruz ve gerçekten elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Hayatım sette geçiyor
- Birden Türkiye'nin en çok konuşulan ismi oldunuz. Bu kadar ilgi bekliyor muydunuz?
Bir işin iyi yapılıp yapılmadığını biraz da dışarıdaki insanların tepkilerinden anlarız. Muhteşem Yüzyıl çok başarılı ve ses getiren bir proje oldu. Her ne kadar eleştiriler yapılsa da, olumlu yorumları duymak bizi yaptığımız işe daha da çok bağlıyor. Şu anda sosyal hayatım yok denilebilir. Çünkü gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. İstanbul'daki hayatım sette geçiyor. Doğruyu söylemek gerekirse, bu kadar ilgiyi ben de beklemiyordum. Akşam

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com