Hürrem'i hiç böyle görmediniz

Hürrem'i hiç böyle görmediniz
Dünyanın dört bir yanında yayınlanan GQ edisyonları tarafından her sene geleneksel olarak gerçekleşen ve yılın erkeklerinin seçildiği 'Men of The Year' ödül töreni bu yıldan itibaren Türkiye'de de düzenleniyor.

Alanlarında başarı yakalayan ve tarzlarıyla hayranlık uyandıran, yılın erkekleri GQ Türkiye'nin Men of The Year'a özel Kasım sayısında özel çekim ve yazılarla şimdiden yerini aldı.

O gecede ödül alacak isimler arasında 'Yılın kadını' Meryem Uzerli'de yer alıyor.

MERYEM UZERLİ NASIL ÜNLÜ OLDU?

Almanya'da doğup büyüyen Meryem Sahra Uzerli, büyük gürültü koparan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı olarak adını duyurdu. Türkiye'de kullandığı adıyla Meryem Sahra Uzerli Almanya'daki adıyla Meriem Sahra Userli, 12 Ağustos 1983 Berlin doğumlu. Bir süre Monica Heyder'den oyunculuk eğitimi alan Uzerli, Hamburg, Berlin ve Kassel kentlerinde bir çok tiyatro oyununda rol aldı. Ardından da TV dizileri ve filmler geldi. Türk seyircisi onu Kanuni Sultan Süleyman'ın gönlünü çalan Hürrem Sultan olarak tanıdı ama Uzerli çok farklı rollerle Alman TV'lerinde boy gösterdi.Inga Lindström, 2009 Das total verrückte Wochenende, Sterne über dem Eis, Journey of No Return, We All Love Football gibi farklı türlerde yapımlarda birbirinden çok farklı karakterleri canlandırdı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com