Hürriyet'te kıyamet kopacak!

Hürriyet'te kıyamet kopacak!
49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin açılış konserini Hürriyet'in sinema yazarı Ömür Gedik verdi, büyük alay konusu oldu.Ahmet Hakan'ın yazısı Hürriyet'te tam anlamyla savaş çıkarır cinstendi.

49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin açılış konserini Hürriyet'in sinema yazarı Ömür Gedik verdi, büyük alay konusu oldu.

Efsane şarkı 'Money Money'i söylediği sırada alay konusu olan Ömür Gedik Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi.

“Ömür Gedik'in şarkı söylediğini gören sokak hayvanları, pazar günü insanlar için Taksim'de yürüyüş düzenleyecekmiş…”, “ÖmürGedik'in şarkı söylediği bir dünyaya çocuk getirmek. risk budur.”, “Haber verselerdi önceden Ajdar'la ısınma turu yapsaydık.” gibi Twitter'da yapılan alay konusu yorumlar dikkat çekiciydi.

Ama Ömür Gedik'e en büyük ayar gazetesi Hürriyet'ten geldi. Ahmet Hakan, “Ömür arkadaşımıza ömürlük nasihatler” başlıklı yazısında, bir insanın had bilmez olunca kendisini nasıl rezil edebileceğini maddeler halinde anlattı.

Ahmet Hakan'ın yazısı Hürriyet'te tam anlamyla savaş çıkarır cinstendi.

Mesela şu satırlar:

“Sahnede komik duruma düşmek, komik düşmelerin en fenasıdır Ömür…”

“Ömür'cüğüm… Bazen rezil olabiliriz… İnsanlığa dairdir bu… Ama hiçbir biçimde rezil olmamak… İşte bu insanlığa dair değildir.”

“Ömür'cüğüm… Bazı şeyleri bilmeyebiliriz… Bu da insanlığa dairdir… Ama had bilmemek… İşte bu da insanlığa dair değildir.” (KKK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com