Hüseyin Çelik'ten İnanılmaz İddia!

Hüseyin Çelik'ten İnanılmaz İddia!
'Türk Silahlı Kuvvetlerine mayın dedektörü satanlarla PKK'ya mayın satanlar aşağı yukarı aynı firmalardır'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Türkiye'de yaşayan halkın birbirine düşürülmeye çalışıldığına dikkat çekerek, "PKK'ya mayın satanlar da bize dedektör satanlar da aynıdır" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Esenyurt'da Van ilçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nın açılışına katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada demokratik açılım konusuna değinen Çelik, "Demokratik açılımdan MHP de BDP de rahatsız oldu. Biz aşırı kürt milliyetçiliğine de aşırı Türk milliyetçiliğine de karşıyız. Geçmiş yıllarda PKK'lılar özerk bir bölge istiyorlardı Şu anda ise artık ne PKK'lıların ne de Öcalan'ın böyle bir isteği yok. Türkiye'den ayrılmak istemiyorlar. PKK'ya mayın satanlar bize de dedektör satanlar aynıdır. Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar" dedi.

CHP'nin AK Parti ile ilgili yolsuzluk iddialarına da yanıt veren Çelik, "Hangi hükümet mensubuyla ilgili 8 yıllık dönemde yolsuzluk tespit ettilerse derhal mahkemeye başvursunlar. Eğer yolsuzluk olduğunu iddia ediyorsanız ve mahkemeye vermiyorsanız suça ortak oluyorsunuz demektir. Aynı suçu siz işliyorsunuz demektir. Bunların yaptığı resmen çamur at tutmasa izi kalır mantığıdır. Eğer elinizde gerçekten belgeler varsa gidip mahkemeye baş vurun" şeklinde konuştu.

Muhalefetin Anayasa değişikliğine hayır demesinin halkçılık olmadığını ve ülkenin karına olmayacağını açıklayan Çelik, "Ancak ben inanıyorum ki halkımız sandığına gidecek ve evet oyunu kullanacak. Demokratikleşme ve ekonomik ilerleme birbirine paraleldir. Eğer bir ülkede Demokrasi yoksa o ülkede ekonomi de iyi olmaz. Sadece peynir ekmek ve fakir zengin edebiyatı yapmakla olmuyor. Halkın özgürlüğü yokken karnı tok olsa neye yarar. Biz hem halkımızın refahını yükselteceğiz hem de özgürlüğünü artıracağız" dedi.

 


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com