"Hüsnü Güreli cesur biridir"

"Hüsnü Güreli cesur biridir"
Beşiktaş camiasının sevilen isimlerinden Tezcan Ozan, Güreli'yi yorumladı...

SANSÜRSÜZHABER - Türkiye Futbol Federasyonu'nda bugün yaşanan istifalar Türk futbolunu yeniden farklı bir gündeme çekti. Beşiktaş camiasının sevilen isimlerinden Tezcan Ozan, hem istifaları hem de vekaleten göreve gelen Hüsnü Güreli'yi yorumladı.

"BU KARAR ALINMASAYDI SÜRTÜŞME DEVAM EDECEKTİ"

Tezcan Ozan, TFF'nin almış olduğu istifa kararı hakkında, "Türk futbolu adına, bence olumlu bir gelişme. Çünkü; bu karar alınmasaydı Fenerbahçe ve TFF arasındaki sürtüşme devam edecekti. Alınacak kararları iki taraf da beğenmeyecekti. Dolasıyla sürekli olarak kaos ortamı devam edecekti. Ayrıca diğer gelişmeler de Aydınlar'ın istifasında önemli bir etken. Yapılacak seçimli genel kurulda, Türk futbolunu hakikaten bu çirkinliklerden koruyacak bir Federasyonun iş başına gelmesi, futbolumuz adına en iyi sonucu verecektir." yorumunu yaptı.

"HÜSNÜ GÜRELİ CESUR BİRİDİR"

Hüsnü Güreli'yi yakından tanıdığını dile getiren Ozan sözlerini, "Bu arada, sayın Aydınlar'ın görevi hakikaten ve layıkıyla yaptığına inanıyordum. Bu zor dönemde hiç kimse bu kadar zorluğa göğüs geremez. Vekaleten görevi yürütecek olan Hüsnü Güreli'nin Türk sporunun idealist, cesur yürekli kişilerinden olduğunu biliyorum. Kendisine de başarılar diliyorum." şeklinde noktaladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com