Hüsnü Güreli'den şok sözler!

Hüsnü Güreli'den şok sözler!
Beşiktaş'ı şaibe altında bırakan ve şikeye işaret ettiği iddia edilen bir video twitter'da ortaya çıktı. Hüsnü Güreli ve Mehmet Ali Aydınlar bakın neler konuşuyor:

Hüsnü Güreli'nin toplantı sonrası Mehmet Ali Aydınlar ve Göksel Gümüşdağ'la yaptığı konuşma bomba etkisi yarattı.  Türkiye Futbol Federasyonu'nun dünkü tarihi kararı sonrası twitter'da ortaya çıkan şok bir video gündemi sarstı. Videoda, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve eski Beşiktaş yöneticisi Hüsnü Güreli'nin, Başkan Aydınlar'a dönerek "Beşiktaş'ı da kurtardık sayemde. Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç"  dediği görülüyor.

Twitter'da bu sözlerin yayınlanmasından sonra özellikle Beşiktaşlı taraftarlar Güreli'nin bu sözlerine tepki yağdırdı.  

GÜRELİ: ŞİKEYLE ALAKASI YOK

Konuyla ilgili TFF'nin resmi sitesine açıklamalarda bulunan Güreli ise şu ifadeleri kullandı: "15 Ağustos günü Swissotel'de İHA tarafından çekilen videoda yer alan ifadelerim, tamamen yabancı oyuncu düzenlemesi ile ilgilidir. TFF Yönetim Kurulu'nun geçen hafta yaptığı yeni düzenleme ile ilgili BJK Yönetim Kurulu üyesi Sinan Vardar'ın sarfettiği eleştirileri, Başkanımız ve Başkanvekillerimiz ile birlikte bir sohbet ortamında değerlendirdim. Şu an itibariyle en fazla sayıda yabancı oyuncu ile sözleşmesi bulunan Beşiktaş'ın bu düzenlemeden fayda sağlayacağı görüşümü dile getirdim. Bu düşüncelerimin, şike soruşturması ile ilgili TFF kararına bağlamak hiçbir şekilde doğru değildir."

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com