"İBB bize rahatsızlık veren bir rakip"

"İBB bize rahatsızlık veren bir rakip"
Carlos Carvalhal, İBB maçının ardından açıklamalar yaptı...

Sansürsüzhaber - Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal, İBB ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yayıncı kuruluşun mikrofonlarına konuştu.

"GOLÜ BULMAK İÇİN ÇOK ÇABALADIK"

Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü, "Maç yoğunluğunu artık konuşmak istemiyorum. Konuşmaktan yoruldum. Ancak hem bizim içimizdeki durumumuz hem de rakibimizin durumunu göz önüne aldığımızda ortak olduğumuz bir maç. Maçta golü bulmak için çok çabaladık. Holosko'nun gelişiyle birlikte hücum hattında daha iyiydik. Golü de bulduk. İBB bize rahatsızlık veren bir rakipti. İlk dakikalarda bunu gösterdiler. Onlar da son dakikalarda beraberlik golünü buldular. Sonucu kabullenmeliyiz. Kendilerini tebrik ediyoruz." ifadesini kullandı.

"OYUNCULARIMA ELEŞTİRİLERDE BULUNMAM"

Kendisini bu maçta en çok neyin rahatsız ettiği şeklindeki soruya Carlos Carvalhal, "Böyle zor bir dönemin içinde, bu kadar çabaladıkları için, takımımı tebrik etmek istiyorum. Benim tek söyleyeceğim şey ; kazanmak için istekli olmaları, son dakikaya kadar bunu sürdürmeleri önemli. Onun için oyuncularıma eleştirilerde bulunmam" ifadelerini kullandı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com