İbo'dan Schuster Hakkında Şok Sözler!

İbo'dan Schuster Hakkında Şok Sözler!
Bernd Schuster'in elindeki kadroyu malzemecimiz Süreyya'ya versek daha iyi takım kurardı..

Ankaragücü maçı devre arasında soyunma odasına yaşadığı tartışma sonrası Beşiktaş Kulübü tarafından sözleşmesi feshedilen İbrahim Üzülmez, "Artık futbolu bıraktım. Ama yeşil sahalardan kopmayacağım" dedi.

"TAŞ YERİNDE AĞIRDIR"
Teknik direktörlük için düğmeye basan eski yıldız, "Bir çok takım bir iki yıl daha oynamam için teklifte bulundu. Fakat taş yerinde ağırdır derler. Ben Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez oldum, orda noktayı koyacağım" dedi.

"SÜREYYA BİLE BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPARDI"
Mayıs ayında antrenörlük kurslarına başlayacağının altını çizen Üzülmez sözlerini şöyle sürdürdü: "Schuster'e kızdım teknik adam olmaya karar verdim. Elinde süper bir malzeme olan bir takım nasıl başarısız olur. Futbol dört bilinmeyenli denklem değil ki futbol. Schuster'in elindeki kadroyu malzemecimiz Süreyya Soner'e versek, daha iyi takım kurar ve şampiyon yapardı. Süreyya gibi Ünal Akkoyun ve Erdal Erdem için de bu söylediklerim geçerli.

"TORAMAN'A KIZGIN DEĞİLİM"
İbrahim Toraman'a bir kızgınlığım yok. İnsan hep yakınları ile tartışır. Aile içi olaydı. Kimse olayın ardında başka bir şey aramasın. İntikamcı ve kinci bir insan değilim. Allah herkesin yolunu açık etsin.. Herkesin Tayfur'a destek olması gerekiyor. İçimizden çıkan değerdir. Yabancılara verdiğimiz değerin yarısını gösterelim, bakın neler olacaktır. Beşiktaş'ın kadrosu süper ama oyuncular bir türlü takım olamadı."

KÖYÜNE DÖN PATATES EK
Üzülmez antrenörlük kurslarına başlamadan önce arkadaşlarıyla görüştüğünü söylerken, "Antrenörlük kurslarına başlamadan önce arkadaşlarımla konuştum. Sergen, "Sen teknik direktör falan olamazsın. Bırak futbolculuğu Türkiye'de futbol mu oynanıyor. Futboldan anlayanlar bana futbolu bıraktırdılar. Yerime 20 milyon Euro'yu bulan Delgado'yu aldılar. Adam oynamadan bir de tazminat alarak gitti. Sen en iyisi köyüne dön patates ek. Sadece Beşiktaş için değil bütün Türk takımları için başarının anahtarı yerli futbolcular. (Hürriyet)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com