İbrahim Kızıl'a belgeli cevap

İbrahim Kızıl'a belgeli cevap
Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon anlaştığı Cenk Tosun’la ilgili açıklamalar yapan İbrahim Kızıl’a cevap geldi.

Beşiktaşlılar’a zehir zemberek açıklamalar yapan Kızıl’a cevap gecikmedi. Hiçbir usulsüzlük yapmadıklarını belirten Siyah beyazlılar İcazetname adlı bir belge yayınladı.

Cenk Tosun’un Beşiktaş’la sözleşme imzalamasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Kızıl’ın, “Cenk ile at hırsızı gibi poz verdiler. Bunun hesabını soracağız. Emek hırsızlığı yapanları lanetliyorum. Beşiktaş’ın yaptığı ahlak dışıdır, hırsızlıktır” söylemine, Siyah-Beyazlı kulübün resmi internet sitesinden cevap geldi. İlk olarak 2. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, “Etik olmayan birine cevap vermem. Beşiktaş o seviyeye inmez. Elimizde Gaziantepspor’un oyuncusu ile görüşebileceğimize dair verdikleri bilgiler var. Söylediğiyle, imzaladığı belge birbirini tutmuyor. Kulübümüz yakında gerekli cevabı verecektir” açıklamasının ardından Kara Kartal’ın resmi internet sitesinden yapılan ‘İcazetnağme’ başlıklı bir bildiri yayınlandı. Bu belgede, Beşiktaş’ın Cenk Tosun ile transfer görüşmesi yapması için Gaziantep kulübünün bilgisi dahilinde gerçekleştirdiğini ve bu görüşmeler sonucunda Gaziantep’in, Beşiktaş’tan ve Cenk Tosun’dan herhangi bir tazminat talep etmeyeceği ifadeleri yer alıyor.

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamanın son bölümünde, yer alan ‘Kızıl, tecahül-i arif sanatındaki ustalığını göstermiştir’ açıklaması dikkatleri çekti. Ayrıca bildirinin alt bölümündeki bilgilendirmede ise kullanılan kelimeyle ilgili olarak, ‘Bilmezlikten gelme’ notu yer aldı.

İşte o belge:

fft30mm2777392.jpg

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com