İbrahim Tatlıses Felç Kalabilir!

İbrahim Tatlıses Felç Kalabilir!
Uzun namlulu silahla saldırıya uğrayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 3, ameliyata alındı...

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz TV'de yayınlanan "İbo Show" programının çekimlerine katıldıktan sonra asistanı Buket Çakıcı ile 00.15 sıralarında İstanbul Maslak'taki Nurol Plaza'dan çıktı. Tatlıses, aracına yöneldiği sırada siyah bir otomobilde bulunan beş kişinin silahlı saldırısına uğradı. Uzun namlulu silahlarla başının sağ tarafından vurularak ağır yaralanan Tatlıses hemen ameleliyata alındı.

FELÇ KALABİLİR
Kralfm Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay'ın verdiği bilgilere göre: Tatlıses 3. ameliyata alındı. Tatlıses'in sağ tarafından felç kalma ihtimali var.

SALDIRGANLAR IRAK ASILLI İDDİASI
Akbay'ın ailesinden ve yakınlarından aldığı bilgiler neticesinde saldırdanların yakalandığı iddia edildi. Saldırıyı düzenleyen 3 kişinin gözaltına alındığı. Yakalananların Iraklı olduğu iddia edildi.

IRAK'TAKİ İŞLERİ TERS GİTMİŞTİ
İbrahim Tatlıses Irak'ta inşaat işine girmiş ve ortağının kaçması sonucu oradaki işlerinde iflas etmişti. Ayrıca Kuzey Irak'taki şans oyunu ihalesini de alan Tatlıses, Irak hükümetinin şans oyunlarını yasaklamasının ardından bu işinde de zarara uğramıştı.

Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırmasını sürdürüyor...
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com