İbrahim Tatlıses Irak'a gitti

İbrahim Tatlıses Irak'a gitti
İstanbul'da geçtiğimiz yıl Maslak'ta uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve uzun bir tedavi süreci geçiren İbrahim Tatlıses, dün Irak'a gitti.

Erbil ve Süleymaniye kentlerinde inşaat yatırımları bulunan İbrahim Tatlıses, vurulduktan sonra ilk kez Irak'a gitti. En son 23 Nisan ve 26 Ekim 2010 tarihlerinde Erbil'e giden Tatlıses, ortağı olduğu 'Tatlıses Cennet Konutları' projesinin inşaatında demir bağlamıştı. Erbil'de 'Tatlıses Cennet Konutları' isimli toplu konut projesini başlatan Tatlıses, ihalesini kazandığı 'Tatlıses Bingo' ismi verilen piyangonun da ilk çekilişini yapmıştı.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında İstanbul Maslak'ta stüdyodan çıkarken silahlı saldırıya uğrayan ve ağır yaralanan Tatlıses, uzun bir süre Irak'a gitmedi. Tedavi süreci başarıyla tamamlanan Tatlıses, sağlık durumu düzelince yatırımlarının son durumun incelemek üzere dün Irak'ın Erbil kentine gitti. Özel bir havayolu şirketine ait tarifeli uçakla Erbil'e giden Tatlıses'e havaalanında hayranları yoğun ilgi gösterdi. Korumaları ve danışmanları ile Irak'a giden İbrahim Tatlıses'in inşaatlarda incelemede bulunduktan sonra Türkiye'ye döneceği öğrenildi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com