İbrahim Üzülmez'den büyük vefa

İbrahim Üzülmez'den büyük vefa
Beşiktaş'a yıllarca kaptan olarak hizmet eden İbrahim Üzülmez alacaklarını konusunda mahkemeye başvurmadı.

Beşiktaş'a yıllarca kaptan olarak hizmet eden İbrahim Üzülmez alacakları konusunda kulübüne zorluk çıkarmayacağını belirtti.

HUKUKİ YOLLARA BAŞVURMAYACAĞIM

Bugün gazetesinin haberine göre, yaklaşık 1milyon liralık alacağı bulunan Üzülmez, "Ben Beşiktaş'ımahkemeye vermem. Bu konuyla ilgili hiçbir avukata bile gitmedim. Yeter ki benim gösterdiğimduruş suistimal edilmesin.Hukuki yollara başvurarak alacağımı tahsil etmek istemiyorum. Hukuken oluşacak herhangi bir faizi de zaten kabul etmem. Kulübümün hakkımı gerektiği şekilde ve zamanda teslim edeceğine inanıyorum" diye ekledi.

HEPİMİZ BEŞİKTAŞLIYIZ

Beşiktaş'a hizmet etmek duygusunu halen içinde taşıdığını ifade eden Üzülmez sözlerini şöyle tamamladı: "Galatasaray'daHasan Şaş ve Ümit Davala örneği ortada.O camia değerlerine sahip çıktı. Ben de birikimimi antrenör olarak Beşiktaş'ın hizmetine sunmak istiyorum. Beşiktaş yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen elindeki malzemeyle her zaman üst sıralara oynayabilir. Beşiktaş'ın forması bile ligdeki rekabete yeter.Önemli olan bu inancı futbolculara aşılayacak bir teknik heyet olsun. Başkan FikretOrman maddi konularda büyük sıkıntı içinde kulübü kurtarmaya çalışıyor. Eminim ki o da kulübü darboğazdan çıkaracaktır.Hepimiz yardımcı olmalıyız.Hepimiz Beşiktaşlıyız." (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com