'İbrahim’e benzeyen birisini doğurma'

'İbrahim’e benzeyen birisini doğurma'
Ünlü türkücünün doğuma hazırlanan eşi Ayşegül Yıldız'ı ziyaret eden Hülya Avşar'dan ilginç talimat.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Urfa’dan döner dönmez sabah saatlerinde doğum için hastaneye kaldırılan eşi Ayşegül Yıldız’ın yanına koştu. Maslak’ta özel bir hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş’ın gözetimi altında doğal yolla doğumunu bekleyen Ayşegül Yıldız’ı ziyarete gelenler arasında ünlü sanatçı Hülya Avşar ve sanatçı Aydemir Akbaş dikkat çekti.
Hülya Avşar çıkışta basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Hala oluyoruz kesinlikle. Sadece bir uğradım, şu anda bir şey yok, akşama doğru yine uğrayacağım. Talimat verdim; “Kendine benzeyen doğur, sakın kocana benzeyen birisini doğurma, güzel bir kız olsun dedim. Allah’tan İbrahim yoktu. Yukarıda masaj oluyordu. İnşallah Ayşegül’e benzeyen bir şey olsun.” dedi.

ÖNEMLİ OLAN MUTLU OLMASI

‘Heyecan var mı?’ diye sorulması üzerine Avşar kızı “Bende heyecan yok, kendisinde mutlaka vardır. Hayırlısı olsun, önemli olan onun ve İbrahim’in mutlu olması. Bakalım ne çıkacak? Ayşegül daha heyecanlı çünkü onun ilk çocuğu, İbrahim’in düzine olduğu için sağolsun… Akşam üstü doğurursa yine hastaneye uğrayacağım.” dedi. İbrahim Tatlıses’in yakın arkadaşı, Aydemir Akbaş’ta hastane girişinde yardımcılara “Neden bana geç haber verdiniz?” diyerek tepki gösterdikten sonra asansöre bindi ve soluğu Tatlıses’in yanında aldı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com