İç Çamaşırı Kişiliği Ele Veriyor!

İç Çamaşırı Kişiliği Ele Veriyor!
İngiltere'nin en büyük mağazalar zinciri Debenhams tarafından gerçekleştirilen bir araştırma, kadınların seçtikleri iç çamaşırı rengi ile kişilik yapıları arasında doğrudan bağlantı olduğunu ortaya koydu..

Daily Mail’in haberine göre Debenhams araştırması, kadınların iç çamaşırı alırken artık siyah ve beyaz gibi renkleri daha az tercih ettiğini gösterdi. Debenhams zincirinde ten rengi iç çamaşırı satışlarının son bir yılda yüzde 38 artış göstermesinin de bunun bir sonucu olduğu belirtiliyor.

Renk uzmanı Donna Dawson’ın başını çektiği araştırmaya göre, kadınların yüzde 72’si ten rengi iç çamaşırlarını tercih ediyor. Bu da kadınların artık saklayacakları bir şey olmadığı anlamına geliyor.

Araştırmaya göre kırmızı iç çamaşırı, turuncu ve sarı gibi sıcak renkler, tutkulu, enerjik, arzularının peşinden koşan, heyecanlı ve canlı bir kişiliğe işaret ediyor. Bu rengi tercih eden kadınlar maceraya da daha fazla eğilim gösteriyor.

Ten rengi iç çamaşırları ise doğal, rahat ve dışa açık bir kişiliğin göstergesi. Yani bu kadınlar “saklayacak bir şeyim yok” mesajı veriyor.

Debenhams araştırması, pembe iş çamaşırının romantik, nazik ve şefkat ihtiyacı duyan bir kişiliğin göstergesi olduğunu söylüyor.

Siyah iç çamaşırı tercihi, güçlü, bireyci ve kendine güvenen kişiliğe işaret ederken, beyaz iç çamaşırları öğrenmeye istekli bir kişiliğin dışavurumu olarak değerlendiriliyor.

İÇ ÇAMAŞIRI RENKLERİ VE KİŞİLİK MESAJI:

Ten rengi: Rahat, saklayacak bir şeyi yok

Kırmızı: Tutkulu, enerjik ve arzularının peşinden giden

Pembe: Romantik, nazik ve şefkat ihtiyacı duyan

Siyah: Güçlü ve ateşli

Beyaz: Masum ama teklife açık

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com