İçimizi yakan o fotoğraf ödüllendirildi

İçimizi yakan o fotoğraf ödüllendirildi
Okul yolu çilesinin dondurulduğu kareye ödül geldi. Hepimizin aklında yer eden karede, karlı okul yolunda montsuz ve terlikleriyle yürümeye çalışan kız öğrencinin dramı vardı...

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 'Başarılı Habercilik Ödülleri' yarışmasında yılın fotoğrafı ödülünü; karlı havada kabansız ve terlikle okula giden kız öğrencilerin fotoğrafı ile DHA Siverek muhabiri Mehmet Sezgin kazandı.

Diyarbakır GGC Lokali'nde 28'inci kez düzenlenen ödül törenine; Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Yiğit, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, AKP Diyarbakır milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Mehmet Hamzaoğulları, AKP İl Başkanı Aydın Altaç, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hafize İpek ve çok sayıda davetli katıldı.

Çeşitli branşlarda ödüllerin dağıtıldığı gecede, geçen yıl köyden karlı yolda servis minibüsünde mahsur kalan; Melek ve Merve Özgulan kuzenlerin montsuz ve ayağındaki terlikli fotoğrafını çeken DHA Siverek muhabiri Mehmet Sezgin'e yılın fotoğrafı ödülü verildi.

 Kız öğrencilerin okul yolunda yaşadığı çileyi görüntülediği fotoğraf ile 'Yılın fotoğrafı' ödülünü kazanan Sezgin, plaketini Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Yiğit'in elinden aldı.(DSE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com