İclal Aydın Nişanı Bozdu!

İclal Aydın Nişanı Bozdu!
İclal Aydın'ın evlilik hazırlığı yaptığı işadamı sevgilisi Süleyman Toplusoy ile ilişkisini bitirdi.

Yazar ve oyuncu İclal Aydın, yaz başında tanıştığı Roman mağazalarının ortağı Süleyman Toplusoy'la yollarını ayırdı. Romantik evlilik teklifi sonrası nişanlanan Aydın- Toplusoy çifti, bu yaz başı evlenecekti. Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un bu haberi İclal Aydın tarafından yalanlandı. İşte Cankurt'un iddiaları ve İclak Aydın'ın yaptığı açıklama..

NEDEN ÇOCUK MU?

İddialara göre çiftin nişan atma nedeni İclal Aydın'ın, nişanlısı Süleyman Toplusoy'un ilk evliliğinden olan 15 yaşındaki kızı Serra ile anlaşamaması... Toplusoy bir orta yol bulmak için uğraşıyor.

EVLİLİK BAŞKA BAHARA KALDI

Oyuncu-yazar İclal Aydın'ın uzun süren aşk orucunu işadamı Süleyman Toplusoy ile bozduğunu da, çiftin nişanlandığını da ilk bu köşede okumuştunuz. Çiftle ilgili yine bomba gibi bir haberim var ama bu kez maalesef müjdeli değil! Hatırlarsanız, herkesin birbirine çok yakıştırdığı çift, bir süre önce evlenme kararı almıştı. Hatta İclal Aydın, yakın arkadaşlarına en geç yaz başında nikah masasına oturacaklarını açıklamıştı. Ancak duydum ki, İclal Aydın'ın dördüncü evliliği direkten dönmüş! Aydın ile Toplusoy, önceki gün tartışıp köprüleri atmışlar...

ARALARINA ÇOCUK GİRMİŞ

Üçüncü eşi Tuna Kiremitçi'den olaylı şekilde boşandıktan sonra hayatına kimseyi sokmayan İclal Aydın, yazın Bodrum'da tanıştığı Süleyman Toplusoy ile mutluluğu yakalamıştı. Yakın zamana kadar liseli âşıklar gibi el ele göze arz-ı endam eyleyen çift, maalesef mutlu sona ulaşamadı. Çiftin ayrılıkları ile ilgili çeşitli rivayetler var ama en ağır basanı, Süleyman Toplusoy'un ilk evliliğinden olan 15 yaşındaki kızı Serra ile İclal Aydın'ın anlaşamaması.

İCLAL AYDIN HABERİ YALANLADI

İclal Aydın; Sacit Aslan'a gönderdiği SMS mesajında Bülent Cankurt'un haberini şu sözleriyle yalanladı...

"Günaydın Sacit ağabeyciğim.. Biz Süleyman Bey ile Barcelona'dayız. Perşembe öğlen uçağıyla dönüyoruz. Ben Serra'nın ablasıyım. Kendi çocuğuma yapılmasını istemediğim şeyi başka çocuğa yapar mıyım ben bir anneyim. Ayrılık mayrılık yok. Yüzüğüm parmağımda. Allah tamamını erdirir inşallah. Bülent Cankurt'un haberi gerçeği yansıtmıyor. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.
 

  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com