“İddialar doğru değildir''

“İddialar doğru değildir''
Eti Gümüş A.Ş. Genel Müdürü Ergün Kılıç, bir setinde çökme olan siyanürlü su barajında güçlendirme çalışması yapılırken, bir işçinin suya düşerek hastanede tedavi altına alındığına ilişkin iddianın doğru olmadığını, işçinin fabrika sahasında düştüğünü sö

Eti Gümüş A.Ş. Genel Müdürü Ergün Kılıç, bir setinde çökme olan siyanürlü su barajında güçlendirme çalışması yapılırken, bir işçinin suya düşerek hastanede tedavi altına alındığına ilişkin iddianın doğru olmadığını, işçinin fabrika sahasında düştüğünü söyledi.
Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, elektrik servisinde çalışan Yusuf Tolgan'ın, iddia edildiği gibi barajda değil fabrika sahasında ayağı takılarak çamur birikintisine düştüğünü ifade etti.
Eti Gümüş A.Ş. Genel Müdürü Kılıç, şunları kaydetti:
''İşçimiz, ayağı kayarak fabrika sahasında çamurlu bölgede düşmüştür. Havuzda düştüğü şeklindeki iddialar doğru değildir. Dün saat 18.00 sıralarında meydana gelen olaydan sonra, sözleşmeli iki doktorumuzun mesaisi bittiği için arkadaşımız hastaneye gönderilmiştir.
İşçimizin hastane kayıtlarına geçen ifadesi de bu yöndedir. Ayakta tedavi edildikten sonra evine gitmiştir. Yarın sabah da işe gelecektir.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com