İdrar içirerek cin çıkarmaya çalıştılar

İdrar içirerek cin çıkarmaya çalıştılar
İsveç'te bir anne ve baba 10 yaşındaki kızlarının içine cin girdiğini düşünerek kendi idrarını içirerek cin cıkarma işlemi yaptıkları gerekçesiyle yargılanıyor.

Adı açıklanmayan anne ve baba küçük yaşta çocukları istismar etmekten dolayı dava açılmıştı. Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nden bu ülkeye geldikleri belirtilen ailenin İsveç'in Boraas kentinde yaşadığı bildirildi. İsveçli savcı Daniel Larson anne ve babanın kızlarını cadı olarak gördüklerini ve suçlamaları reddettiklerini açıkladı.

Aileye Şubat 2007 ile Şubat 2008 arası üç olayla ilgili suçlama getiriliyor. Kız ise çiftin biyolojik çocukları olmadığını iddia ederek çeşitli kereler dövüldüğünü, deterjanlı su ve idrarını karıştırarak içmeye zorlandığını söyledi.

Öğretmenleri ise küçük kızın diğer kardeşlerinden farklı olarak elbisesi kirli şekilde okula geldiğini söyledi. Savcı kızın ailesinden alındıktan sonra bütün yaşadıklarını bir bir anlattığını söyledi.

Aile 2008'de devlete Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ne geri dönmek için para başvurusunda bulunmuş ancak başvurusu reddedilmiş. Başvuru sebepleri ise cin çıkarma olduğu belirtiliyor.  Dava duruşmalarına gelecek aylarda devam edilecek.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com