İfadeye çağrıldı!

İfadeye çağrıldı!
Galatasaray Asbaşkanı Adnan Öztürk, şike soruşturması kapsamında Gayrettepe'deki emniyet müdürlüğünde ifade vermeye çağrıldı.

Galatasaray Asbaşkanı Adnan Öztürk, şike soruşturması kapsamında Gayrettepe'deki Emniyet Müdürlüğü'nde ifade vermeye çağrıldı. Öztürk'ün emniyete davet edilmesinin nedeninin söz konusu transferle ilgili yaplına usulsüzlük ihbarı olduğu belirtiliyor.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!

Adnan Öztürk konuyla ilgili olarak "Antalyaspor'dan transfer edilen Necati Ateş ile ilgili bir şikayet var, ifademe başvurulacak" dedi.

Sarı-kırmızılı yönetici saat 13:00 sularında Emniyet Müdürlüğü'ne giriş yaptı.

NECATİ ATEŞ'İN TRANSFER HİKAYESİ

Galatasaray devre arasında Necati Ateş'i Medical Park Antalyaspor'dan 250 bin euro karşılığında renklerine bağlamıştı. Taraflar arasında yaşanan ilk bonservis bedeli krizi de Necati Ateş'in kulübünden alacağı olan yaklaşık 400 bin doları bırakmasıyla aşılmıştı.

Sarı-kırmızılı kulüp tarafından yapılan açıklamada "Medical Park Antalyaspor Kulübü profesyonel futbolcularından Necati Ateş ile 2011-2012 2. yarı sezonu sonuna kadar anlaşma yapılmıştır. Buna göre futbolcunun eski kulübü Medical Park Antalyaspor Kulübü'ne 250.000 EUR tutarında transfer ücreti ödenecektir. Futbolcuya ise 2011-2012 2. yarı sezonunda 400.000 USD sabit transfer ücreti ve 10.000 USD maç başı ücreti ödenecektir" denilmişti.

Medical Park Antalyaspor'dan yapılan açıklamada, "Galatasaray Kulübü'nün MP Antalyaspor'a bonservis bedeli olarak 250 bin euro ve 2011-2012 sezonu sonunda sarı - kırmızılı takımdan Aydın Yılmaz veya tarafların mutabakata varacakları muadili bir diğer futbolcusunu bonservis bedeli olmaksızın verilecektir" denilmişti. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com