İftar sonu bilgilendirildi

İftar sonu bilgilendirildi
Akçaalan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri yapmış oldukları iftar sonrasında Deprem konusunda bilgilendirildiler.
Her yıl geleneksel hale gelen ve Akçaalanlıları bir araya getiren iftar sonrasında bu yıl dernek yöneticileri bir ilke imza atarak hayatımızın bir parçası haline gelen ve sürekli beraber yaşadığımız deprem konusunda üyelerini ve iftara katılanları bilinçlendirerek sosyal sorumluluk alanında da bir çalışma yapmış oldu.
Akçaalan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Birol Akdemir ve yönetim kurulu üyeleri bu seneki iftar yemeğinde farklı bir uygulamaya giderek toplumun birleşmesinden faydalanılarak güncel bir mesele olan deprem konusunda halkımızı bilgilendirmeyi amaçladıklarını ifade ederek bu konuda kendilerine destek veren İl Sivil Savunma Müdür v. Ahmet Ali Artun’a, arama kurtarma uzmanları Ahmet Ayan ve Mehmet Öğlek’e teşekkür ederek; “1970 Gediz depremini yaşamıplain ş olan halkıplain mıplain za deprem öncesi, anıplain  ve sonrasıplain  yapıplain lmasıplain  gerekenler konusunda kıplain sa bir konferans düzenledik. 
Kıplain sa adıplain  TRAC olan Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti Kütahya Şubesi Eski Başkanıplain  Murat Gündüz ile yeni Başkan Erol Akıplain n ve yönetim kurulu üyesi Halil Yıplain ldıplain rıplain m’ın katılımları ile doğal afet ve kazalarda tüm iletişim sistemleri sustuğunu anda TRAC üyelerinin Devlet kurumları ile koordineli çalışılarak, gerek Simav depreminde gerekse 2008 yılından Meydana gelen tren kazasında, Amatör Telsizler ile sağladıkları iletişim konusunda bilgilendirildik” dedi.
Akçaalan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine Akçaalan Belediye Başkanı M. Ali Acar, Başkan Yrd. Mehmet Güvendik, Dernek Yöneticileri ve Akçaalanlılar katıldı.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com