İhalede yumruklar konuştu

İhalede yumruklar konuştu
Afyonkarahisar’da bugün gerçekleştirilen bir izale-i şuyu icra davası ihalesinde bir avukatın, ihaleye katılan ve aynı aileden oldukları bildirilen 7 kişi tarafından darp edildiği öne sürüldü.

İddiaya göre Afyonkarahisar Belediyesi İzale-i Şuyu İhale Salonu’nda mal paylaşımı yapamayan Ü. ailesi, durumu mahkemeye taşıdı. Mahkeme sonrasında malların aile fertleri arasında açık artırma usulü ile satılmasına karar verildi. Arsa ve ev gibi gayrimenkullerin satıldığı davada, 13 bin liralık izale-i şuyu satışında avukat Alparslan Giritli, müvekkili adına ‘pey sürmek’ olarak adlandırılan açık artırmaya başladığı anda karşı taraftaki 7 kişinin saldırısına uğradı. Arbede sırasında salondaki masa ve sandalyeler kırıldı. Kavga, belediye çalışanlarının araya girmesiyle sona erdi. Olay yerine gelen polis, inceleme başlattı. 7 kişinin saldırısı ile kafasından yaralanan avukat Giritli, olay yerine çağrılan ambulansla tedavi edilmek üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, kavgaya karıştıkları iddia edilen aile fertlerinin ise polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com