İhaleyi kaptı, okulu açtı

İhaleyi kaptı, okulu açtı
AKP adaleti böyle sağlıyor, Emine Erdoğan’ın annesinin adına okul açılıyor...

Son olarak Maliye Bakanlığı’nın lojman ihalesini alan Kuzu Grup, Emine Erdoğan’ın annesinin adına okul yaptırdı.
Açılışta kurdeleyi işadamı ile Başbakan’ın eşi kesti…

Geçtiğimiz günlerde Maliye Bakanlığı’nın Ankara’daki lojmanları için açılan ihaleyi 225 milyon TL’ye alan Kuzu Grup, bu kez de yaptırdığı okulla gündeme geldi. Siirtli olan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, memleketinde bir anaokulu yaptırdı. Okula ise Başbakan Erdoğan’ın kayınvalidesi olan Hayriye Gülbaran’ın adını verdi.

Açılışı birlikte yaptılar

Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) öncülüğünde Kuzu Grup tarafından yaptırılan 18 Mart İlkokulu bünyesindeki anaokulunun kurdelesini de Özen Kuzu ve Emine Erdoğan birlikte kesti. Açılışa Emine Erdoğan’ın ağabeyenin eşi TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran katıldı. Açılıştan önce Vali Ahmet Aydın’ın eşi Arzu Aydın, Emine Erdoğan ve Saadet Gülbaran’a plaket verdi. Ayrıca Emine Erdoğan’a soy kütüğünü gösteren bir tablo hediye edildi. Okula, Emine Erdoğan’ın annesinin resmi de asıldı.

Kamu ihalesi alıyor

Kuzu Grup, hem konut projeleri yapıyor hem de kamu ihalelerine giriyor. Grup, İstanbul’da arıtma tesislerinin işletmesi işini, Siirt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi binasının inşaatını, Mardin ve Siirt’te devlet hastanesi yapımı ile düzenlemesini üstlendi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com